به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، اسامی و عناوین آثار برگزیده در جدول ذیل درج شده است:
ردیف
نام
بهترین تندیس
در بخش
با عنوان
مرکز
1
مجتبی علی بخشی
بهترین پویش ها
اصلی-توزیع و رصد (فضای مجازی)
پویش سهم من آسمان
یزد
2
رحیم کریم زاده
برترین پویانمایی
اصلی-تولید و تامین محتوا (فضای مجازی)
شیرین و فرهاد
گلستان
3
فریبا نورالله زاده
برترین پژوهش
اصلی-اقتصادی (پژوهش)
راهبرد رسانه استانی در توسعه اقتصادی استان با تاکید بر گردشگری زیارتی در اربعین حسینی
ایلام
4
حمید رجایی
برترین پژوهش
اصلی-اجتماعی (پژوهش)
بررسی شیوههای افزایش شادی و نشاط از طریق شبکه استانی
اصفهان
5
هانیه پژمان
برترین تولید پژوهش محور (مشترک)
پژوهش برنامه ای (پژوهش)
سفره قندی
خراسان جنوبی
6
صادق صادقی
برترین تولید پژوهش محور (مشترک)
پژوهش برنامه ای (پژوهش)
سفره قندی
خراسان جنوبی
7
زهرا بهروزی فر
برترین تولید پژوهش محور
پژوهش برنامه ای (پژوهش)
ایران 626
خراسان جنوبی
8
صادق آهنگران
بهترین خواننده انقلابی
جنبی-شعر و موسیقی
پاسدار رهبرم
خوزستان
9
امیر رئوف
بهترین تولید ویژه رسانه
اصلی-شعر و موسیقی
چلچراغ
کهگیلویه و بویر احمد
10
مجتبی ابوالقاسم پور
بهترین طراحی و تولید موسیقی محلی
اصلی-با اجرای مفاخر استان شعر و موسیقی
گنجینه
خراسان شمالی
11
مهدی اردو
برترین تصویربردار
اصلی-خبر
حادثه تروریستی اهواز
خوزستان
12
سعید پرویزی
برترین گزارش مستند
اصلی- خبر
قاچاق سوخت
فارس
13
سید محسن طباطبایی
بهترین تیتراژ و معادن خبر موفق
اصلی- خبر
تیتراژ و معادن خبر
اصفهان
14
مسعود خسروی
بهترین برنامه ساز
بهترین برنامههای مسابقه و مستند-صدا
اسپلونک
خراسان جنوبی
15
علی نوری
بهترین رادیونما
رادیونما-صدا
رادیونما
اردبیل
16
مریم تقی زاده
بهترین برنامه نوجوان
بخش اصلی-صدا
فصل نو (هوای تازه)
یزد
17
مهدی آذری
بهترین برنامه ساز
ویژه-صدا
برنامههای چهل سالگی انقلاب اسلامی
گیلان
18
مژگان فرزانه
بهترین برنامه خانواده
اصلی- سیما
ائوئیم قراریم
اردبیل
19
مهدی کریمی
بهترین تهیه کنندگی سریال
اصلی - سیما
جلال
اذربایجان شرقی
20
پرویز شیخ طادی
بهترین کارگردانی سریال
اصلی- سیما
بانوی سردار
چهارمحال و بختیاری
21
عباس اسماعیل تبار
بهترین برنامه ورزشی
اصلی-سیما
ورزش مازندران
مازندران
22
محسن خلیفه
بهترین برنامه جوان
اصلی- سیما
گپ
فارس
23
کاظم شریفی
بهترین برنامه شبانه
اصلی- سیما
مراحب
خوزستان
24
نسیم تابستانی
بهترین تله فیلم
اصلی-سیما
شعری برای قاسم
گلستان
25
مهدی شریفی
بهترین برنامه چهل سالگی انقلاب
اصلی- سیما
دریای خدمت
بوشهر
26
محسن غلامزاده مهرآبادی
بهترین برنامه روستا
اصلی- سیما
مردم بالا روستا
یزد
نام مدیر کل مرکز
تندیس بهترین
مرکز
1
مرتضی صفری
مرکز برتر در حوزه شعر و موسیقی
آذربایجان شرقی
2
علیرضا آینه دار
مرکز برتر در حوزه پژوهش
خراسان جنوبی
3
یوسف افشار نیا
مرکز برتر در حوزه فضای مجازی
چهارمحال و بختیاری
4
سیدتقی سهرابی
مرکز برتر در حوزه صدا
فارس
5
آ سیدتقی سهرابی
مرکز برتر در حوزه خبر
فارس
6
مسلم رحیمی
مرکز برتر در حوزه سیما
خوزستان
7
مسلم رحیمی و سید تقی سهرابی
مراکز برتر جشنواره 22
دو استان خوزستان و فارس
8
حمید قربانی جم
مدیرکل خراسان شمالی
9
دکتر محمد علی شجاعی
استاندار خراسان شمالی