امروز چهارشنبه  ۲ مرداد ۱۳۹۸

نسخه آزمایشی

«ستایش ۳» به بندرعباس رسید

مشاهده ۲۳۷
۱۳۹۷/۱۲/۱۲- ۱۱:۴۵

«ستایش ۳» به بندرعباس رسید

عوامل سریال «ستایش» برای ضبط سکانس‌های نهایی عازم بندرعباس شده‌اند.

حامد خاک‌دامن مدیر تولید مجموعه تلویزیونی «ستایش» در گفتگو با خبرنگارباشگاه خبرنگاران در خصوص روند تصویربرداری فصل سوم این سریال گفت: عوامل سریال «ستایش» عازم بندرعباس شده‌اند تا سکانس‌های نهایی را ضبط کنند. داریوش ارجمند و مهدی سلوکی جزو بازیگرانی هستند که برای سکانس پایانی در بندرعباس حضور دارند.

وی با اشاره به پایان تصویربرداری سکانس‌های مربوط به نرگس محمدی، ادامه داد: تاکنون ۹۵ درصد از تصویربرداری این سریال به پایان رسیده است و تدوین به صورت همزمان انجام می‌شود.

گفتنی است تصویربرداری «ستایش ۳» به کارگردانی سعید سلطانی، نویسندگی سعید مطلبی و تهیه‌کنندگی آرمان زرین‌کوب از دهم فروردین ماه در تهران آغاز شد.

شروع داستان «ستایش»، سال‌های ابتدایی دهه ۶۰ است و ادامه آن به سال‌های اخیر می‌رسد. فیلمنامه سری سوم این مجموعه در ۳۰ قسمت نوشته شده که نگارش آن بر عهده سعید مطلبی است.

فصل سوم «ستایش» با دو فصل قبلی آن متفاوت و دارای ساختاری جدید است. این فصل از مجموعه افزون بر روایت داستان شخصیت‌های فصل اول و دوم به بازگویی روابط میان آن‌ها می‌پردازد.

«ستایش» مجموعه‌ای است که مطابق با زمانه خود پیش رفته و در عین حال برای خانواده ارزش و اهمیت قائل است. فصل ۱ و ۲ «ستایش» در سال‌های ۹۰ و ۹۲ از شبکه سه سیما پخش شد و فصل سوم آخرین فصل سریال است.

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما