امروز چهارشنبه  ۲ مرداد ۱۳۹۸

نسخه آزمایشی

بهترین سال های زندگی ما به تهران رسید

مشاهده ۲۵۳
۱۳۹۷/۱۲/۱۲- ۱۳:۲۶

بهترین سال های زندگی ما به تهران رسید

تصویربرداری سریال تلویزیونی «بهترین سال‌های زندگی ما» در شهر تهران دنبال می‌شود.

به گزارش باشگاه خبرنگاران تصویربرداری سریال «بهترین سال‌های زندگی ما» تا قبل از عید در شهرک سینمایی غزالی به اتمام می‌رسد و ادامه تصویربرداری سکانس‌های شهری در تهران دنبال می‌شود.

عوامل «بهترین سال‌های زندگی ما» به کارگردانی احمد کاوری و تهیه کنندگی محمودرضا تخشید، پیش از این سکانس‌های مربوط به شمال شامل فاز اول و بخش‌های ابتدایی فاز دوم را در شهرستان بندر انزلی در استان گیلان ضبط کردند. در فاز اول سریال بخش‌های مربوط به دهه‌های سی و چهل تصویربرداری شد. در فاز دوم بخش‌های مربوط به دهه ۵۰ که منتهی به رویداد‌های انقلاب و تأثیرات آن بر فضای داستان و سرنوشت کاراکتر‌ها می‌شود، جلوی دوربین می‌روند.

بندر کیاشهر، ساحل چمخاله، ارتفاعات سیاهکل، روستای ملک رود، فومن، سنگر، رودسر، رشت، لاهیجان و مناطقی دیگر در شمال کشور از جمله لوکیشن‌های سریال بوده اند. تدوین همزمان مجموعه نیز در حال پیگیری است.

این سریال به نویسندگی جابر قاسمعلی، یک درام تاریخی عاشقانه است و اقتباسی از رمان مطرح «مهاجران» هاوارد فاست محسوب می‌شود.

این سریال در ۳۰ قسمت برای پخش از شبکه سوم سیما تولید می‌شود. داستان مجموعه از دهه ۳۰ روایت می‌شود و قصه‌ای پرفراز و نشیب را به تصویر می‌کشد.

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما