امروز سه شنبه  ۲۵ تير ۱۳۹۸

نسخه آزمایشی

اعزام سه واحد سیار و سه واحد SNG به مناطق راهیان نور

مشاهده ۲۲۰
۱۳۹۷/۱۲/۲۴- ۲۳:۴۰

اعزام سه واحد سیار و سه واحد SNG به مناطق راهیان نور

مرکز بسیج صدا‌وسیما به منظور پوشش رسانه‌ای راهیان نور امسال سه واحد سیار و سه واحد SNG را به مناطق راهیان نور اعزام می‌کند.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، فرزاد امانی، مدیر فنی و فناوری اطلاعات مرکز بسیج صدا‌وسیما گفت: با برنامه‌ریزی صورت گرفته در واحد فنی بسیج صدا‌وسیما، امسال سه واحد سیار و سه واحد SNG را به مناطق راهیان نور اعزام می‌کنیم. امانی با بیان این که واحدهای سیار مرکز بسیج صدا‌وسیما به صورت 24 ساعته در مناطق راهیان نور فعال بوده و آماده ارائه خدمات پشتیبانی به گروه‌های برنامه‌ساز خواهند بود، بیان داشت: سه واحد سیار شامل یک واحد HD چهار دوربینه و دو واحد SD چهار دوربینه است که با توجه به نیاز گروه‌های برنامه‌ساز با اولویت برنامه‌های زنده در مناطق مختلف راهیان نور حضور پیدا کرده و به پشتیبانی گروه‌های برنامه‌ساز می‌پردازند.

وی در ادامه با اشاره به اعزام یک واحد SNG به جزیره خارک خاطرنشان کرد: دو واحد دیگر SNG مرکز بسیج صدا‌وسیما نیز در مناطق راهیان نور جنوب کشور حضور فعال خواهند داشت. وی در بخش دیگری از سخنان خود به همراهی 5 تا 7 تکنسین فنی به همراه هر واحد سیار خبر داد و تصریح کرد: واحدهای سیار مرکز بسیج از 15 اسفند تا 11 فروردین سال 98 در مناطق راهیان نور حضور خواهند داشت.

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما