امروز پنج شنبه  ۳۰ خرداد ۱۳۹۸

نسخه آزمایشی

فیلم های نوروزی شبکه یک

مشاهده ۳۰۱
۱۳۹۷/۱۲/۲۸- ۱۳:۵۴

فیلم های نوروزی شبکه یک

هر روز فیلم سینمایی در ایام نوروز ساعت 16 پخش می‌شود

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی،  فیلم سینمایی به وقت شام به کارگردانی ابراهیم حاتمی‌کیا 1 فروردین ساعت 22 پخش می‌شود. یونس و علی، پدر و پسر خلبانی هستند که مأموریت ویژه آن‌ها به پرواز درآوردن هواپیمایی در تَدمُر به سمت دمشق است، آن‌ها باید مردم تحت ظلم داعش را به وسیله این پرواز نجات دهند اما در این راه مشکلات زیادی در انتظار آنهاست......

فیلم تلویزیونی «لکنت» به کارگردانی محمد رضا حاجی غلامی 2 فروردین پخش می‌شود. پسر بچه ای برای کمک به ادامه تحصیل خواهرش که لکنت زبان دارد مجبور به انجام کارهایی در روستای محل سکونت خود می‌شود..

«نبرد بزرگ» به کارگردانی وانگ شیک کیم 3 فروردین پخش می‌شود این فیلم روایت 88 روز نبرد یانگ مان چونگ با نیروهای گوگوریو است. فیلم سینمایی خانواده بی نظیر 2 به کارگردانی یوجی یامادا روز 4 فروردین پخش می‌شود. شوزو پدربزرگ خانواده به دلیل سن بالا با بی احتیاطی رانندگی می‌کند و فرزندانش نگران حال او هستند. همسرش برای دیدن شفق قطبی به همراه دوستانش راهی شمال اروپا می‌شود. شوزو که برای انجام کاری باید مسافت طولانی رانندگی کند از خانم کایو که از دوستان خانوادگی آنهاست می خواهد تا در نبود همسرش در ماشین همراه او باشدو..

«پادشاه دزدان» به کارگردانی جیمز مارش، 5 فروردین پخش می‌شود. در فیلم پادشاه دزدان The King of Thieves 2018 یک گروه از کلاهبرداران بازنشسته، یک جرقه بزرگی در ناحیه جواهرات لندن ایجاد می‌کنند فیلم سینمایی لکنت به کارگردانی محمد رضا حاجی غلامی 6 فروردین پخش می‌شود. دو گروگانگیر با دزدیدن یک کودک قصد اخاذی از پدرش را دارند که درگیر حوادثی می‌شوند..

فیلم سینمایی «پایپون» به کارگردانی مایکل نور هم 7فروردین پخش می‌شود پاپیون کسی است که جرم خود را قبول ندارد ، او به همراه دوستش لوئیس دگا که به تازگی به جرم جعل اسناد به زندان افتاده است ، به دنبال فرار از زندان هستند. اما…

فیلم سینمایی« سرقت در طوفان» به کارگردانی راب کوهن، هم 8 فروردین پخش می‌شود. چند دزد در تلاشند تا از وزارت خزانه‌داری آمریکا یک دزدی عظیم انجام دهند ، اما این در حالی است که یک طوفان بسیار شدید به سمت آنها دارد می‌آید و فیلم سینمایی لاتاری به کارگردانی محمد حسین مهدویان تاریخ 9 فروردین پخش می‌شود. امیرعلی و نوشین دو جوان بیست و یک-بیست و دو ساله قصد ازدواج با یکدیگر را دارند. خانواده‌ها چندان موافق نیستند. آنها صبر پیشه کرده‌اند تا به مرور زمان رضایت خانواده‌هایشان را جلب کنند. آن دو یک رؤیای مشترک دارند؛ برنده شدن در لاتاری و دریافت گرین کارت آمریکا

فیلم سینمایی «همه پول دنیا» به کارگردانی رید لی اسکات 10 فروردین پخش می‌شود. پل گتی سوم نوه یکی از ثروتمندترین و خسیس ترین مردان جهان به نام ژان پل گتی در ایتالیا ربوده می‌شود. ربایندگان مبلغ 17 میلیون دلار از ژان پل گتی می خواهند اما پیرمرد این پول را به آدم ربایان نمی دهد. مادر پسرک که گیل نام دارد به همراه دستیار پدرشوهرش که فلچر نام دارد درصدد معامله با ربایندگان برمی آیند..

فیلم سینمایی «نابغه» به کارگردانی فیلیکس چانگ 11 فروردین پخش می‌شود. نیروی پلیس هنگ کنگ به دنبال یک گروه جعل اسکناس به فرماندهی یک نقاش ملقب به نابغه است. این گروه به قدری حرفه‎ای هستند که تشخیص پول جعلی آنها از پول واقعی تقریبا غیرممکن است.

فیلم سینمایی «تنگه ابوغریب» به کارگردانی بهرام توکلی ساعت 16 روز 12 فروردین پخش می‌شود. این فیلم روایتی است از دفاع گردان عمار یاسر لشکر ۲۷ محمد رسولالله در برابر لشکرکشی رژیم بعث برای عبور از تنگه استراتژی ابوغریب و حمله به فکه و شرهانی. در روزهای پایانی جنگ. عراقیها باید از سد یک پایگاه که شکل تنگه است عبور کنند که با مقاومت شدید نیروهای ایرانی روبه رو میشوند.

فیلم «ادی» به کارگردانی سیمون‌هانتر، 13 فروردین پخش می‌شود. پیرزنی پس از مرگ همسرشبه افسردگی و روزمرگی دچار می‌شود. برای فرار از این شرایط تصمیم می‌گیرد بدنبال آرزوهایش برود. او از کودکی در آرزوی فتح کوهی در اسکاتلند بود بنابراین راهی کوهنوردی می‌شود. اتفاقات تلخ و شیرین زیادی در راه برای او می افتد و او دوباره به زندگی امیدوار می‌شود و از شرایط روحی بد نجات می یابد. فیلم تلویزیونی شوق هنگام به تهیه کنندگی مهدی عبادی تاریخ 14 فروردین پخش می‌شود.

«شوق هنگام» فیلمی داستانی به مدت 90 دقیقه با موضوع توسعه گردشگری جزیره هنگام است. هندوستان آزاد، به کارگردانی ویجی کریشنا آچاریا 15 فروردین پخش می‌شود در قرن هجدهم میلادی ، کمپانی هند شرقی بریتانیا با خدابخش ، دزد و مزدور دریاها که برای آزادی کشورش تلاش می‌کند به مشکل بر می‌خورد. انگلیسی‎ها که راه شکست خدابخش را نمی‌دانند ، شخصی فریبکار و با استعداد به نام فیرنگی را به سراغ وی می‌فرستند. اما…

فیلم سینمایی «مسیر»همیشگی به کارگردانی ژامه کویت سرا، 16 فروردین پخش می‌شود. مایکل یک فروشنده بیمه است که روزی یک‌بار بین محل کار و خانه با قطار در حال رفت‌وآمد است. بعد از تماس یک غریبه مرموز مایکل مجبور می‌شود تا هویت مخفی مسافری در قطار را قبل از آخرین ایستگاه کشف کند.

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما