امروز چهارشنبه  ۲ مرداد ۱۳۹۸

نسخه آزمایشی

از قوانین بیمه در کسب و کار تا برآورد خسارات حاصل از سیل در استان‌های مختلف

مشاهده ۹۸
۱۳۹۸/۰۱/۲۴- ۱۵:۰۸

از قوانین بیمه در کسب و کار تا برآورد خسارات حاصل از سیل در استان‌های مختلف

رادیو اقتصاد یکشنبه 25 فروردین در برنامه‌های «رویش»، «ایستگاه نود و هشت»، «کالای ایرانی» و ... به مباحث قوانین بیمه در کسب و کار، برآورد خسارات حاصل از سیل در استان‌های مختلف و ... می‌پردازد.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، برنامه «رویش» یکشنبه 25 فروردین ماه، قوانین بیمه در کسب و کار را بررسی می‌کند. علیرضا نوری اعتماد، دبیر انجمن صنفی نمایندگان بیمه ایران استان تهران در برنامه درمورد قوانین بیمه در کسب و کار با یکدیگر صحبت می‌کنند. اهمیت توجه به بیمه و قوانین مرتبط در کسب و کار و مهم‌ترین قوانین بیمه‌ای کسب و کار از دیگر مباحث مطرح در برنامه است. برنامه «رویش» کاری از گروه کسب و کار، به تهیه‌کنندگی مهرگان طور سوادکوهی ساعت 8 تقدیم شما شنوندگان می‌شود.

 رادیو اقتصاد در برنامه «ایستگاه نود و هشت» یکشنبه 25 فروردین ماه، اهمیت استفاده از تجربه دیگران را بیان می‌کند. برنامه «ایستگاه نود و هشت» کاری از گروه اقتصاد و جامعه، به تهیه‌کنندگی لیلا امیدیگانه ساعت 9 پخش می‌شود.

این رادیو در برنامه «کالای ایرانی» یکشنبه 25 فروردین ماه، به سراغ تولید تشک خوشخواب می‌رود. معرفی ظرفیت‌های تولید و توان تولید با کیفیت و انواع محصول تولیدی، آشنایی با نیازهای تولید ایرانی محصول موردنظر، بررسی زیر‌ساخت های رونق تولید،  بررسی شاخصه‌های تولید ایرانی محصول و افزایش توان رقابت در سطح کلان، آشنایی مردم با محصول تولید داخل و ... از دیگر محورهای برنامه است. برنامه «کالای ایرانی» کاری از گروه صنعت و بازرگانی، به تهیه‌کنندگی لیلا امیدیگانه ساعت 10 روی آنتن می‌رود.

برنامه «خانه تا کارخانه» فردا به موضوع احداث و راه‌اندازی شهرک تخصصی گردشگری در شهرستان رامسر اختصاص دارد. برنامه «خانه تا کارخانه» کاری از گروه صنعت و بازرگانی، به تهیه‌کنندگی لیلا امیدیگانه ساعت 15 پخش می‌شود.

در برنامه «راه ابریشم» یکشنبه هومن‌ هاتفی‌پور، عضو هیئت مدیره انجمن علمی‌بازرگانی ایران درخصوص علل ممنوعیت صادراتی بر خی از اقلام و فواید آن برای کشور و شناخت آسیب‌های صادرات کالاهای ممنوعه اطلاعات کافی را بیان می‌کند. برنامه «راه ابریشم» کاری از گروه صنعت و بازرگانی، به تهیه‌کنندگی لیلا امیدیگانه ساعت 16:30 شنوندگان را همراهی می‌کند.

رادیو اقتصاد در برنامه «نود و هشتی‌ها» 25 فروردین ماه، به برآورد خسارات حاصل از سیل در استان‌های مختلف و تبعات احتمالی آن در حوزه تولید می ‌پردازد. برای حمایت از کشاورزان و تامین زندگی آنان چه باید کرد؟، برای حفظ میزان تولید و امنیت غذایی چه باید کرد؟ و ... از دیگر موارد مطرح در برنامه است. برنامه «نود و هشتی‌ها» کاری از گروه اقتصاد و جامعه، به تهیه‌کنندگی مهرگان سوادکوهی شنبه تا پنج شنبه ساعت 17 روی آنتن می‌رود.

در برنامه «شب آفتابی» فردا، سینا شریعتی مشاور کسب و کار و بازاریابی درمورد مشاوره کسب و کارهای کوچک، مشاوره بازاریابی، مشاوره برندسازی و خلاقیت در کسب و کار صحبت می‌کند. برنامه «شب آفتابی» کاری از گروه اقتصاد و جامعه، به تهیه‌کنندگی محمدجواد طالبی شنبه تا پنج شنبه 23 پخش می‌شود.

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما