امروز سه شنبه  ۲۵ تير ۱۳۹۸

نسخه آزمایشی

رقابت کودکان و نوجوانان در«مسابقه بزرگ مشاعره ایران»

مشاهده ۲۲۵
۱۳۹۸/۰۱/۲۵- ۱۰:۱۳

رقابت کودکان و نوجوانان در«مسابقه بزرگ مشاعره ایران»

پخش «مسابقه بزرگ مشاعره ایران» در سال 98 از روز چهارشنبه 21 فروردین، آغاز شده است.

به گزارش روابط عمومی‌ رسانه ملی، امیر حسین آذر تهیه‎کننده این برنامه با اعلام این خبر گفت: در مجموعه جدید «مسابقه بزرگ مشاعره ایران» که مراحل تولید آن در سال گذشته به اتمام رسید و پخش آن نیز از بهمن 1397 در شبکه آموزش سیما آغاز شد، تلاش شد تا با تغییر دکور و ساختار فرمی‌برنامه بر جذابیت های بصری برنامه افزوده شود.
امیر حسین آذر حضور کودکان و نوجوانان از سراسر کشور در این برنامه را یکی از نکات مهم مجموعه «مسابقه بزرگ مشاعره ایران » برشمرد و گفت: حضور علاقه‎مندان به شعر پارسی و مشاعره از طیف‌های گوناگون جامعه در سنین مختلف، جذابیت این برنامه را دو چندان کرده و استفاده از کودکان و نوجوانان علاقه‎مند به حوزه ادبیات فارسی در تولید مجموعه باعث شده تا زمینه معرفی شعر فارسی و آرایه‌های ادبی آن به نسل کودکان و نوجوانان به شکل مشخص‎تری در برنامه نمود پیدا کند.

تهیه‎کننده این برنامه با دعوت از داوطلبان حضور در این مسابقه فرهنگی اظهار داشت: علاقه‎مندان به حضور در مسابقه می‎توانند نام، نام‎خانوادگی، سن، شهر و شماره تماس خود را به شماره 3000079 پیامک کنند تا پس از مصاحبه و گزینش برای حضور در این برنامه دعوت شوند.

«مسابقه بزرگ مشاعره ایران » به تهیه‎کنندگی امیرحسین آذر و با اجرای دکتر اسماعیل آذر، هر شب از ساعت 23 و تکرار آن در روز بعد ساعت 11 از شبکه هفت سیما پخش می‌شود.

 

تصاویر

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما