امروز چهارشنبه  ۲ مرداد ۱۳۹۸

نسخه آزمایشی

از تحلیل بازار بورس تا ارزیابی روند امدادرسانی به مناطق سیل زده در برنامه‌های روز سه‌شنبه رادیو اقتصاد

مشاهده ۹۱
۱۳۹۸/۰۱/۲۶- ۱۵:۰۳

از تحلیل بازار بورس تا ارزیابی روند امدادرسانی به مناطق سیل زده در برنامه‌های روز سه‌شنبه رادیو اقتصاد

رادیو اقتصاد سه شنبه 27 فروردین در برنامه‌های «روز از نو»، «رویش»، «ایستگاه نود و هشت» و ... به مباحث تحلیل بازار بورس، ارزیابی روند امدادرسانی به مناطق سیل زده و ... می‌پردازد.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، در برنامه «روز از نو» سه شنبه 27 فروردین، مجتبی شهبازی، تحلیلگر بازار سرمایه درباره آخرین اخبار و تحولات بازار بورس صحبت می‌کند.  این برنامه با آیتم‌های راه از بی راه و کار آفرینی با شنوندگان همراه می‌شود. برنامه «روز از نو» کاری از گروه کشاورزی، به تهیه‌کنندگی لیلا امیدیگانه ساعت 6:30 از رادیو اقتصاد پخش می‌شود.

در برنامه «رویش» سه شنبه 27 فروردین محمدامین میرکوهی، مخترع و کارشناس حوزه کسب و کار درخصوص نقش مدیران در پرورش خلاقیت و ابتکار عمل کارکنان مطالبی را بیان می‌کند. از دیگر مباحث قابل طرح در این برنامه می‌توان به خلاقیت و ابتکار عمل در کسب و کار و معنا و مفهومشان، مدیران تاچه حد و چگونه می‌توانند خلاقیت و ابتکار عمل کارکنان را تقویت یا تضعیف کنند؟ اشاره کرد. برنامه «رویش» کاری از گروه کسب و کار، به تهیه‌کنندگی مهرگان طور سوادکوهی ساعت 8 تقدیم شنوندگان می‌شود.

رادیو اقتصاد در برنامه «ایستگاه نود و هشت» فردا باورهای غلط مالی را تحلیل می‌کند. برنامه «ایستگاه نود و هشت» کاری از گروه اقتصاد و جامعه، به تهیه‌کنندگی لیلا امیدیگانه ساعت 9 روی آنتن می‌رود.

رادیو اقتصاد در برنامه «کالای ایرانی» 27 فروردین به سراغ توان تولید گوگرد می‌رود. معرفی ظرفیت‌های تولید و انواع محصول تولیدی، آشنایی با نیازهای تولید ایرانی محصول مورد نظر، بررسی زیر ساخت های رونق تولید، بررسی شاخصه‌های تولید ایرانی محصول و افزایش توان رقابت در سطح کلان، آشنایی مردم با محصول تولید داخل و ... از دیگر محورهای برنامه است. برنامه «کالای ایرانی» کاری از گروه صنعت و بازرگانی، به تهیه‌کنندگی لیلا امیدیگانه ساعت 10 با شما همراه می‌شود.

در برنامه «خانه تا کارخانه» سه شنبه مسعود مهدی زاده، رئیس هیئت مدیره و  مدیرعامل شرکت شهرک های خراسان رضوی درباره ناحیه صنعتی داورزن و پیگیری وضعیت بهره برداری شهرک، میزان و نحوه فعالیت صحبت می‌کند. برنامه «خانه تا کارخانه» کاری از گروه صنعت و بازرگانی، به تهیه‌کنندگی لیلا امیدیگانه ساعت 15 پخش می‌شود.

همچنین در برنامه «راه ابریشم» فردا هومن‌ هاتفی پور، عضو هیئت مدیره انجمن علمی‌ بازرگانی ایران درمورد لیست اقلام  و رده‌های کالاهای صادراتی ممنوع مطالبی را بیان می‌کند. برنامه «راه ابریشم» کاری از گروه صنعت و بازرگانی، روزهای فرد ساعت 16:30به روی آنتن می رود.

گفتنی است رادیو اقتصاد در برنامه «نود و هشتی‌ها» 27 فروردین به بررسی و ارزیابی روند امدادرسانی به مناطق سیل زده تاکنون می‌پردازد. از دیگر موارد مطرح در این برنامه می‌توان به آخرین مطالعات و دستاوردها در حوزه امدادرسانی و نحوه امدادرسانی مناسب و اقتصادی اشاره کرد. برنامه «نود و هشتی‌ها» کاری از گروه اقتصاد و جامعه، به تهیه‌کنندگی مهرگان سوادکوهی شنبه تا پنج شنبه ساعت 17 شنیده می‌شود.

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما