امروز چهارشنبه  ۲ مرداد ۱۳۹۸

نسخه آزمایشی

از دلایل موفقیت واحدهای تولیدی تا تاثیر بازار متشکل ارزی در حل مشکلات ارزی

مشاهده ۱۸۷
۱۳۹۸/۰۱/۲۸- ۱۵:۰۷

از دلایل موفقیت واحدهای تولیدی تا تاثیر بازار متشکل ارزی در حل مشکلات ارزی

رادیو اقتصاد پنجشنبه 29 فروردین در برنامه‌های «روز از نو»، «رویش»، «ایستگاه نود و هشت» و ... به مباحث دلایل موفقیت واحدهای تولیدی، تاثیر بازار متشکل ارزی در حل مشکلات ارزی و ... می‌پردازد.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، در برنامه «روز از نو» پنجشنبه 29 فروردین، وحید عظیم نیا، خبرنگار پارلمانی مجلس شورای اسلامی درمورد آخرین خبرهای مجلس شورای اسلامی صحبت می‌کند. در آیتم کارآفرینی، سعید وفایی، کارشناس کسب و کار و بازاریابی، شنوندگان را با رموز موفقیت در کسب و کار و طریقه رسیدن به اهداف آشنا می‌کند.

برنامه «روز از نو» کاری از گروه کشاورزی، به تهیه‌کنندگی لیلا امیدیگانه ساعت 6:30 از رادیو اقتصاد پخش می‌شود.

در برنامه «رویش» پنجشنبه 29 فروردین، جواد مهربان، کارشناس کسب و کار و مدرس زبان انگلیسی درباره معرفی کسب و کارهای حوزه آموزش و تدریس خصوصی و راز و رمز موفقیت در تدریس خصوصی صحبت می‌کند. برنامه «رویش» کاری از گروه کسب و کار، به تهیه‌کنندگی مهرگان طور سوادکوهی ساعت 8 تقدیم مخاطبان می‌شود.

برنامه «ایستگاه نود و هشت» فردا به بررسی جنبه اقتصادی ضرب‌المثل های ایرانی اختصاص دارد. برنامه «ایستگاه نود و هشت» کاری از گروه اقتصاد و جامعه، به تهیه‌کنندگی لیلا امیدیگانه ساعت 9 روی آنتن می‌رود.

رادیو اقتصاد در برنامه«کالای ایرانی» فردا به سراغ زیرساخت‌های لازم برای رونق تولید ملی می‌رود. برنامه «کالای ایرانی» کاری از گروه صنعت و بازرگانی، به تهیه‌کنندگی لیلا امیدیگانه ساعت 10 با شما همراه می‌شود.

در برنامه «ارمغان طبیعت» پنجشنبه، کیوان استیری، عضو هیئت مدیره اتحادیه صنایع نهاده‌های دام و طیور کشور درمورد زنجیره تامین محصولات پروتئینی مطالبی را به سمع شنوندگان می‌رساند. از دیگر محورهای برنامه می‌توان به تعریف زنجیره ارزش و زنجیره تامین، روابط بین حلقه‌های تامین و موفقیت تامین محصولات پروتئینی اشاره کرد. برنامه «ارمغان طبیعت» کاری از گروه کشاورزی، به تهیه‌کنندگی مهدی شیار روزهای فرد ساعت 13:30 پخش می‌شود.

در برنامه «خانه تا کارخانه» پنجشنبه 29 فروردین، پریچهر سلطانی، مشاور وزیر صنعت در حوزه صنعت بانوان‌ درباره نحوه حمایت از زنان کارآفرین و فعال در صنایع کوچک صحبت می‌کند. برنامه «خانه تا کارخانه» کاری از گروه صنعت و بازرگانی، به تهیه‌کنندگی لیلا امیدیگانه ساعت 15 روی آنتن می‌رود.

در برنامه «راه ابریشم» پنجشنبه، هومن‌هاتفی پور، عضو هیئت مدیره انجمن علمی‌ بازرگانی درخصوص آسیب شناسی لیست اقلام ممنوعه صادراتی مطالبی را به سمع شنوندگان می‌رساند. برنامه «راه ابریشم» کاری از گروه صنعت و بازرگانی، به تهیه‌کنندگی لیلا امیدیگانه ساعت 16:30 شنیده می‌شود.

در برنامه «اقتصاد حوالی فرهنگ» 29 فروردین، افسر موموندی، مدیر دفتر اقتصاد فرهنگ و هنر وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی درخصوص تمهیدات وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی‌ برای رونق تولید در حوزه فرهنگ و هنر در سال 98 صحبت می‌کند. نگاه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی‌ به فرهنگ و هنر به عنوان یک حوزه تولیدمحور، برنامه‌های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی‌ برای پر رنگ‌تر کردن نقش تشکل‌ها در توسعه و رونق تولید آثار فرهنگی و هنری، سیاست‌های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی‌ برای رفع دغدغه‌ها و چالش‌های اهالی فرهنگ و هنر به منظور رونق اقتصادی فعالیتشان در سال جدید از دیگر مباحث برنامه است. برنامه «اقتصاد حوالی فرهنگ» کاری از گروه اقتصاد و جامعه، به تهیه‌کنندگی فرزانه صادقیان، شنبه تا پنجشنبه ساعت 22 پخش می‌شود.

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما