امروز چهارشنبه  ۲ مرداد ۱۳۹۸

نسخه آزمایشی

همراه با برنامه‎های اولین روز اردیبهشت رادیو اقتصاد

مشاهده ۱۴۲
۱۳۹۸/۰۱/۳۱- ۱۴:۱۱

همراه با برنامه‎های اولین روز اردیبهشت رادیو اقتصاد

رادیو اقتصاد یکشنبه اول اردیبهشت در برنامه‌های متعدد خود به مباحثی همچون لزوم برنامه‎ریزی برای کمک به خانواده‌های نیازمند تا روند اصلاح قانون اشتغال وکلا در مجلس شورای اسلامی می‎پردازد.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، رادیو اقتصاد در برنامه «رویش» یکشنبه یکم اردیبهشت، به موضوع منتورینگ و نقش آن بر توسعه کسب و کار اختصاص خواهد داشت.

جلیل خاوندکار کارشناس کارآفرینی و مدرس دانشگاه در این برنامه راجع به منتورینگ و نقش آن بر توسعه کسب و کار مطالبی بیان می‌کند.

تعریف منتورینگ و کاربری آن، چارچوب‎ها و اصول آموزش منتورینگ، نحوه اثرگذاری منتورینگ بر رشد و توسعه کسب و کار از دیگر موضوعات مطرح در این برنامه است.
برنامه «رویش» کاری از گروه کسب ‎و کار است که به تهیه‎کنندگی نازنین کتابچی روزهای شنبه تا پنجشنبه ساعت 8 به مدت 60 دقیقه، از شبکه اقتصاد پخش می‌شود.

 رادیو اقتصاد در برنامه «ایستگاه نود و هشت» یکشنبه اول اردیبهشت ماه، لزوم برنامه‎ریزی برای کمک به خانواده‌های نیازمند را خدمت شنوندگان بیان می‎کند.

اساتید و کارشناسان در این برنامه درباره لزوم برنامه‎ریزی برای کمک به خانواده‌های نیازمند صحبت می‌کنند.

از دیگر موضوعات مطرح در این برنامه می‎توان به راه‌های مطلوب کمک به خانواده‌های نیازمند و تاثیر کمک به خانواده‌های نیازمند در برکت زندگی اشاره کرد.
برنامه «ایستگاه نود و هشت» کاری از گروه اقتصاد و جامعه، به تهیه‎کنندگی فرزانه صادقیان شنبه تا پنجشنبه ساعت 9 به مدت یک ساعت از رادیو اقتصاد پخش می‌شود.

 رادیو اقتصاد در برنامه «کالای ایرانی» یکشنبه اول اردیبهشت، میزان تولید و صادرات پتو را در کشور بررسی می‌کند.

تولیدکنندگان و فعالان این حوزه در این برنامه در خصوص میزان تولید و صادرات پتو در کشور با یکدیگر گفت‎وگو می‌کنند.

بررسی تامین مواد اولیه،  کیفیت و قیمت و ... از دیگر مباحث این برنامه است.
برنامه 60 دقیقه‎ای «کالای ایرانی» کاری از گروه صنعت و بازرگانی است که به تهیه‎کنندگی حمیده رضاسلطانی، شنبه تا پنجشنبه ساعت 10، از رادیو اقتصاد پخش می‌شود.

 رادیو اقتصاد در برنامه «ارمغان طبیعت» یکشنبه اول اردیبهشت، نقش بخش کشاورزی در زنجیره تامین محصولات پروتئینی را عنوان می‌کند.

کیوان استیری عضو هیئت مدیره اتحادیه صنایع نهاده‌های دام و طیور کشور در این برنامه درباره نقش بخش کشاورزی در زنجیره تامین محصولات پروتئینی و ضرورت تولید نهاده‌های دامی در بخش کشاورزی بر اساس مزیت‌های کشور صحبت می‌کند.

برنامه نیم ساعته «ارمغان طبیعت» کاری از گروه کشاورزی به تهیه‎کنندگی مهدی شیار روزهای فرد ساعت 13:30،  تقدیم شنوندگان می‌شود.

رادیو اقتصاد در برنامه «خانه تا کارخانه» یکشنبه یکم اردیبهشت ماه، ظرفیت‎های کارآفرینی در صنایع کوچک را نقد و بررسی می‎کند.

کارشناسان و فعالان این حوزه در برنامه فردا راجع به ظرفیت‎های کارآفرینی در صنایع کوچک و شیوه‌های ورود به ایجاد شغل در صنایع  کوچک صحبت می‌کنند.

برنامه «خانه تا کارخانه» کاری از گروه صنعت و بازرگانی است که به تهیه‎کنندگی لیلا امید یگانه، یکشنبه، سه‎شنبه و پنجشنبه ساعت 15 به مدت 60 دقیقه از رادیو اقتصاد پخش می‌شود.

 رادیو اقتصاد در برنامه «راه ابریشم» یکشنبه یکم اردیبهشت ماه، به سراغ کارآفرینی و رسیدن به صادرات می‎رود.

علی محمد کوه کن صادرکننده در این برنامه در مورد کارآفرینی و صادرات محصولات مطالبی را به سمع شنوندگان می رساند.
برنامه «راه ابریشم» کاری از گروه صنعت و بازرگانی است که به تهیه‎کنندگی لیلا امیدیگانه، یکشنبه، سه‎شنبه و پنجشنبه ساعت 16:30، به مدت 25 دقیقه، تقدیم شنوندگان می‎شود.

 رادیو اقتصاد در برنامه «نود و هشتی‌ها» یکشنبه اول اردیبهشت ماه، وظایف منتظران را در دوره انتظار از منظر اقتصادی توضیح می‎دهد.

روح‎الله فیضی استاد حوزه در این برنامه درباره وظایف منتظران در دوره انتظار از منظر اقتصادی صحبت می‌کند.
برنامه «نود و هشتی‌ها» کاری از گروه اقتصاد و جامعه است که به تهیه‎کنندگی مهدی شیار شنبه تا پنجشنبه ساعت 17 به مدت 90 دقیقه به روی آنتن می‎رود.

 رادیو اقتصاد در برنامه «رهیافت» یکشنبه یکم اردیبهشت، به بررسی روند اصلاح قانون اشتغال وکلا در مجلس شورای اسلامی می‎پردازد.

سعید باقری وکیل پایه یک دادگستری عضو کانون وکلای مرکز در این برنامه درباره روند اصلاح قانون اشتغال وکلا در مجلس شورای اسلامی صحبت می‌کند.

تأثیر فضای حقوقی کسب و کار بر رونق تولید،  تأثیر هزینه وکالت بر رونق تولید در بنگاه‌های اقتصادی،  کاهش هزینه‌ها و ریسک پذیری اجرای قراردادها ، مشکلات حقوقی کارآفرین‌ها و ... از دیگر موارد مطروح در این برنامه خواهد بود.
برنامه «رهیافت» کاری از گروه کسب و کار است که به تهیه‎کنندگی مطهره محرابی شنبه تا پنجشنبه از ساعت 20 به مدت 60 دقیقه از رادیو اقتصاد پخش می‌شود.

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما