امروز سه شنبه  ۱ مرداد ۱۳۹۸

نسخه آزمایشی

جشنواره فرصتی برای آموزش

مشاهده ۴۶۸
۱۳۹۸/۰۲/۰۳- ۱۰:۳۷

جشنواره فرصتی برای آموزش

محمدرضا قلمبر، بازیگر و گوینده رادیو، جشنواره رادیو را بهانه خوبی برای دیده شدن در کنار بزرگان رادیو دانست.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، محمدرضا قلمبر، متولد١٣٦٠ و فارغ التحصیل رشته نمایش بازیگری است. او علاوه بر گویندگی، سابقه بازی در تئاتر را نیز دارد و درحال حاضر در رادیو جوان و صبا به گویندگی و بازیگری مشغول است.

_ از چه سالی فعالیت خود را در رادیو آغاز کردید و در حال حاضر در کدام شبکه‌ها مشغول هستید؟ از سال ٨٧ در رادیو مشغول به کار هستم و در حال حاضر به عنوان مجری - بازیگر در شبکه‌های رادیو جوان و صبا اجرا می‌کنم. همچنین بازیگر اداره کل هنرهای نمایشی رادیو نیز هستم.

_ برگزاری این جشنواره چه تاثیری در کار اهالی رادیو و نهایتا ارتقای کیفیت برنامه‌ها می‌تواند داشته باشد؟ به نظرم جشنواره مناسبت و دلیل خوبی برای کنار بزرگان بودن است. جشنواره قدردانی را می‌آموزد. همچنین در کنار رقابت‌ها، رفاقت‌ها مرور می‌شود. همیشه می‌توان جشنواره برگزار کرد، اما دلیل و انگیزه از برگزاری مهم‌تر است. اگر جشنواره‌ای بدون در نظر گرفتن کیفیت و تاثیر بر روی کارهای آینده باشد، فایده‌ای که ندارد هیچ، هزینه و منابعی را هدر می‌دهد. جشنواره مرور کار دیروز برای کار فرداست و در این مهم چیز دیگری نیز مرور می‌شود؛ انصاف و ظرفیت. باید با وجدانی بیدار و غیرقابل مذاکره و توجیه ناپذیر، بین آثار، خوب‌ها و از بین خوب‌ها بهترین‌ها و در نهایت برترین‌ها انتخاب شوند. اگر هم انتخاب نشدیم، بیاموزیم که از دیگران بهتر بودن را فراگیریم تا روزی بشود که بهترین شویم.

_ چه آرزویی برای رادیو دارید؟ به امید رادیویی بهتر، شنیدنی‌تر با حرفه‌ای‌ترین‌های این عرصه بزرگ و پاک و نجیب. از همه دبیران، مسئولان و داوران چهاردهمین جشنواره رادیو تشکر می‌کنم.

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما