امروز يك شنبه  ۲۷ مرداد ۱۳۹۸

نسخه آزمایشی

فیلم سینمایی «کد منبع» در رسانش

مشاهده ۱۶۰
۱۳۹۸/۰۲/۱۱- ۱۰:۳۸

فیلم سینمایی «کد منبع» در رسانش

برنامه «رسانش» شبکه امید، امروز چهارشنبه 11 اردیبهشت، به معرفی و بررسی فیلم سینمایی «کد منبع » می‎پردازد.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، داستان فیلم با صحنه‎ای آغاز می‌شود که در آن مردی در قطار ناگهان به هوش می‎آید و خود را در بین جمعیت می‌بیند. بلافاصله بعد از به هوش آمدن وی، زنی شروع به صحبت با او می‌کند و به نظر می‎رسد که او را به خوبی می‌شناسد اما مرد نمی‎تواند رابطه‎اش با زن را به‎خاطر بیاورد. چند لحظه بعد قطار منفجر می‌شود و ناگهان مرد از خواب بلند می‌شود. ما متوجه می‌شویم کسی که در آن لحظه در قطار به هوش آمده بود در واقع کاپیتان کالتر استیونز بود. کالتر یک سرباز آمریکایی است که با استفاده از تکنولوژی‎ایی به نام کد منبع، می‎تواند در آخرین دقایق زندگی افراد وارد شود. حالا کاپیتان کالتر قرار است با این تکنولوژی، به محل بمب‎گذاری فرستاده شود تا عامل انفجار بیابد اما...
این فیلم به کارگردانی دانکن جونز و بازیگرانی همچون جیک جیلنهال، میشل موناهن، ویرا فارمیگا و جفری رایت در این فیلم ایفای نقش کرده‌اند. این فیلم در ۱ آوریل ۲۰۱۱، با تلاش شرکت سامیت اینترتینمنت در آمریکای شمالی و اروپا اکران شد.
برنامه «رسانش» با موضوع معرفی و بررسی انیمیشن‌های خارجی و سینمایی‌های داخلی با حضور عوامل فیلم‎ها به تهیه‎کنندگی محمودرضا منتظری و با اجرای سینا هوشمندی نژاد روزهای دوشنبه و چهارشنبه ساعت 17 از شبکه امید پخش می‌شود.
بازپخش این برنامه ساعت 23 و روز بعد ساعت 10 و ساعت 15 خواهد بود.

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما