امروز سه شنبه  ۲۹ مرداد ۱۳۹۸

نسخه آزمایشی

چگونه با خداوند ارتباط صمیمی‌برقرار کنیم

مشاهده ۱۶۲
۱۳۹۸/۰۲/۱۱- ۱۶:۳۰

چگونه با خداوند ارتباط صمیمی‌برقرار کنیم

برنامه «بهشت اجابت» در ایام ماه مبارک رمضان اهمیت دعا و شیوه‌های ارتباط با خداوند را به سمع سحرخیزان این رسانه دینی می‎رساند.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، محمد مهدی صفایی مدیر گروه فقه و اندیشه در گفتگویی از پخش برنامه "بهشت اجابت" به مناسبت فرا رسیدن ماه ضیافت الهی خبر داد و  خاطر نشان کرد: لحظات ناب سحر، نه در ماه رمضان که در سایر ایام سال، نعمتی است که هر که قدر بداند، ظرف خود را از آن می‌بندد، گنج سعادت را صاحب می‌شود، به دست‌نایافتنی‌ها دست می‌یابد و به مقصود می‌رسد. توفیقی است تا در این بزم عارفانه و عاشقانه، همراه با خلوت‌نشینان سحر، در بهشت اجابت، به ندای فضیلت و فطرت و صدای ناب معارف گوش فرا دهیم.

تقویت معرفت شنوندگان نسبت به خدای تعالی که زمینه ساز افزایش محبت، رابطه‌ صمیمانه با حضرت حق و بهره‌وری بهتر از ظرفیت دعا است از  جمله اهداف این برنامه است.

کلام اخلاقی بزرگان (امام«ره»، رهبر معظم انقلاب و سایر اساتید اخلاق)، شرح دعای سحر، آیتم روایی (حکایت‎ها و داستان‎هایی درباره سحرخیزی و نماز شب در سیره علما و بزرگان) و آداب سحرخیزی از جمله بخشهای این برنامه به‎شمار می‌آیند.

برنامه «بهشت اجابت» به تهیه‎کنندگی و سردبیری محمدحسن جلالی و اجرای رضا هدایت‎فر، شنبه 14 اردیبهشت (28 شعبان)، ساعت 3 از رادیو معارف تقدیم سحرخیزان معارف جو خواهد شد.

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما