امروز يك شنبه  ۲۷ مرداد ۱۳۹۸

نسخه آزمایشی

«بهترین سال‌های زندگی ما» با ضبط صحنه‌های جنگی تمام شد

مشاهده ۳۰۴
۱۳۹۸/۰۲/۱۵- ۰۸:۴۰

«بهترین سال‌های زندگی ما» با ضبط صحنه‌های جنگی تمام شد

تصویربرداری آخرین بخش‌های باقیمانده سریال «بهترین سال‌های زندگی ما» به کارگردانی احمد کاوری و تهیه کنندگی محمودرضا تخشید در تهران به پایان رسید.

 خبرگزاری فارس با اعلام اینخبر نوشت: تصویربرداری آخرین بخش‌های باقیمانده سریال «بهترین سال‌های زندگی ما» به کارگردانی احمد کاوری و تهیه کنندگی محمودرضا تخشید در تهران به پایان رسید.پایان بخش این سریال تصویربرداری سکانس‌های جنگی در شهرک سینمایی دفاع مقدس بود.

با پایان تصویربرداری، مراحل پس تولید با سرعت بیشتری پیگیری می‌شود تا این مجموعه به زودی تحویل پخش شود. محمدکامبیز دارابی  مجری طرح این پروژه است.

«بهترین سال‌های زندگی ما» به نویسندگی جابر قاسمعلی، یک درام پرفراز و نشیب تاریخی و عاشقانه است و اقتباسی از رمان مطرح «مهاجران» هاوارد فاست محسوب می‌شود.

این سریال در ۳۰ قسمت برای پخش از شبکه سوم سیما تولید می‌شود. داستان مجموعه از دهه ۳۰ روایت می‌شود و قصه ای پرفراز و نشیب را به تصویر می‌کشد که در ادامه به دهه حاضر نیز می‌رسد. تنوع جغرافیایی لوکیشن‌ها و روایت پر شاخ و برگ، از جمله ویژگی‌های این سریال است.

در خلاصه داستان این سریال آمده: یارمحمد براى فرار از گرسنگى و خشکسالى به شمال کشور مى‌رود تا شغل ماهیگیرى را پیشه کند. او که نمى‌داند ماهیگیرىِ آن منطقه در سلطه گردنکشى به نام تراب است، به دریا مى‌زند و مقابل تراب مى‌ایستد. وارش بیوه جواد که سالها تراب در خیال ازدواج با اوست، با دیدن دلاورى یارمحمد دل به او مى‌بندد و به تراب جواب رد مى‌دهد. تراب نقشه‌اى مى‌چیند تا یارمحمد را از سر راه بردارد، اما اتفاقى که هیچکس انتظارش را نمى‌کشد، از راه رسیده و سرنوشت آدم‌ها را به هم پیوند مى‌زند.

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما