امروز سه شنبه  ۲۹ مرداد ۱۳۹۸

نسخه آزمایشی

توجه ویژه شبکه قزوین به موضوع ورزش

مشاهده ۲۱۴
۱۳۹۸/۰۲/۱۶- ۱۵:۲۰

توجه ویژه شبکه قزوین به موضوع ورزش

صدا‌وسیمای مرکز قزوین برنامه‌های متنوعی را با موضوع ورزش استان برای مخاطبان تدارک دیده است.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، صدا‌وسیمای مرکز قزوین برنامه‌های متنوعی را با موضوع ورزش استان برای مخاطبان تدارک دیده است.  
ویژه برنامه «نشاط» روزهای سه شنبه ساعت 21:15 میهمان مخاطبان سیمای قزوین می‌شود. منش پهلوانی (مصاحبه با پیشکسوتان ورزش استان)، سوت (معرفی داوران قزوینی مطرح در سطح کشور)، کوله پشتی (همراه با ورزشکاران استان قزوین در بازدید از مناطق دیدنی قزوین، سکوی نشاط(پرداختن به قهرمانان ورزشی استان قزوین) و سلامت و ورزش با حضور متخصصین علم تغذیه و ورزش از بخش‌های برنامه است. برنامه «میدان» نیز با محور حواشی رویدادهای ورزشی استان، هفته‌ای یک بار به مدت 30 دقیقه از شبکه قزوین پخش می‌شود. برنامه «رقابت» با رویکرد پخش زنده رقابت‌های ورزشی و برنامه «صبح و نشاط» با انعکاس همایش‌های پیاده‌روی برگزار شده در سطح استان از دیگر برنامه‌های معاونت سیمای مرکز قزوین در حوزه ورزش است.
رادیو قزوین با ویژه برنامه «موج حرکت» روزهای یکشنبه و سه‌شنبه، ساعت 16:15 به بررسی رویدادهای ورزشی و انعکاس فعالیت هیئت‌های مختلف ورزشی استان می‌پردازد. همچنین اختصاص بخشی از برنامه صبحگاهی «زندگی سلام» به معرفی قهرمانان ورزشی، گزارش مردمی و معرفی هیئت‌های ورزشی استان، از دیگر برنامه‌های معاونت صدای مرکز قزوین در این حوزه است. معاونت خبر مرکز قزوین هم روزانه با اختصاص یک بخش خبری «ساعت 20» رویدادهای ورزشی استان را بررسی می‌کند و در بخش‌های خبری ساعت 10 و 23 نیز اخبار ورزشی استان را پوشش می‌دهد. پرداختن به موضوع ورزش استان در چهار بخش 100 ثانیه ای خبر رادیو، از دیگر برنامه‌های مرکز قزوین است.

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما