امروز يك شنبه  ۲۷ مرداد ۱۳۹۸

نسخه آزمایشی

مرجان گلچین مهمان «هزار داستان» می‌شود

مشاهده ۳۶۴
۱۳۹۸/۰۲/۱۷- ۱۵:۴۱

مرجان گلچین مهمان «هزار داستان» می‌شود

فصل پنجم برنامه گفت‌وگو محور «هزار داستان» از ۱۷ اردیبهشت الی ۱۵ خرداد ماه به مناسبت ماه مبارک رمضان از شبکه نسیم پخش می‌شود.

به نقل از باشگاه خبرنگاران: پس از پخش چهار فصل از برنامه «هزار داستان»بهترین برنامه تلویزیونی سال گذشته سیما، فصل پنجم این برنامه به تهیه کنندگی جواد فرحانی و کارگردانی مریم نوابی نژاد به مناسبت ماه مبارک رمضان از امشب سه شنبه ۱۷ اردیبهشت ماه هرشب ساعت ۱۹ از شبکه نسیم پخش خواهد شد و بازپخش هر قسمت آن در ساعت ۳ بامداد و ۱۳ ظهر روز بعد است.

«هزار داستان» اولین برنامه مناسبتی شبکه نسیم محسوب می‌شود که از دو بخش اصلی شامل بخش مستند و بخش استودیویی تشکیل شده و شکل متفاوتی از پرداخت به سوژه‌های اجتماعی در آن به نمایش در می‌آید.

«هزاردستان» برنامه‌ای گفتگو محور اجتماعی است که هر قسمت از آن با اجرای یک چهره سرشناس که نقطه مشترکی با سوژه مطرح شده دارد، میزبان افرادی با داستان‌های خاص و دیده نشده دارد.

در اولین برنامه از فصل جدید «هزارداستان»، مرجانه گلچین میزبان دو زن جوان است که مبارزه خود با مشکلات را روایت می‌کنند.

مرجانه گلچین بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون در این برنامه برای اولین بار روایتی از برادرش را می‌گوید که با اتفاقات رخ داده برای مهمانانش شباهت دارد.

راویان این برنامه مثل اکثر ما درگیر سختی‌های روزمره زندگی بودند، چیزی را می‌خواستند که برایشان دور از دسترس بود و چیز‌هایی را داشتند که نمی‌خواستند، یک اتفاق نگاه آنان را به زندگی به داشتن و خواستن تغییر داد.

این برنامه که ویژه ایام خاص همچون ماه رمضان و محرم و صفر ساخته می‌شود، از ماه رمضان سال ۹۶ آغاز شد و فصل پنجم آن پس از پشت سر گذاشتن چهار فصل موفق و پرمخاطب در ماه محرم و صفر، امسال با قصه‌ها و موضوعات جدید روی آنتن شبکه نسیم می‌رود.

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما