امروز يك شنبه  ۲۷ مرداد ۱۳۹۸

نسخه آزمایشی

از تلنگر بر مدیریت هزینه‌ها تا بررسی اقتصاد سینمای ژاپن

مشاهده ۱۰۸
۱۳۹۸/۰۲/۲۱- ۱۵:۵۳

از تلنگر بر مدیریت هزینه‌ها تا بررسی اقتصاد سینمای ژاپن

رادیو اقتصاد یکشنبه 22 اردیبهشت در برنامه‌های «روز از نو»، «رویش»، «ایستگاه نود و هشت» و ... به مباحث مدیریت هزینه‌ها، بررسی اقتصاد سینمای ژاپن و ... می‌پردازد.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، برنامه «رویش» یکشنبه 22 اردیبهشت ماه، نقش بیمه در ماندگاری و جبران خسارت‌های کسب و کار  را بررسی می‌کند. محمود گنج بخش، حقوقدان اقتصادی و علیرضا نوری اعتماد، دبیر انجمن صنفی نمایندگان بیمه ایران استان تهران درباره نقش بیمه در ماندگاری و جبران خسارت های کسب و کار  مطالبی را به سمع شنوندگان می‌رسانند. معرفی مهم‌ترین بیمه‌هایی که به عهده صاحبان کسب و کار و کارفرمایان است و بیمه کارکنان و اهمیت آن از دیگر موارد قابل طرح در این برنامه است. برنامه «رویش» کاری از گروه کسب و کار، به تهیه‌کنندگی مهرگان طور سوادکوهی ساعت 8 پخش می‌شود.

در برنامه «ایستگاه نود و هشت» یکشنبه 22 اردیبهشت، دست اندرکاران و اساتید درباره تلنگری بر مدیریت هزینه‌ها با شنیدن تجربه‌های دیگران و صرفه جویی ذاتیست یا اکتسابی صحبت می‌کنند. برنامه «ایستگاه نود و هشت» کاری از گروه اقتصاد و جامعه، به تهیه‌کنندگی لیلا امیدیگانه ساعت 9 تقدیم مخاطبان می‌شود.

برنامه «کالای ایرانی» امروز به معرفی پنل‌های خورشیدی تولید ایران اختصاص دارد. معرفی ظرفیت‌های تولید و توان تولید با کیفیت و انواع محصول تولیدی، آشنایی با نیازهای تولید ایرانی محصول مورد نظر، بررسی زیر ساخت‌های رونق تولید، بررسی شاخصه‌های تولید ایرانی محصول و افزایش توان رقابت در سطح کلان، آشنایی مردم با محصول تولید داخل و ... از دیگر مباحث این برنامه است. برنامه «کالای ایرانی» کاری از گروه صنعت و بازرگانی، به تهیه‌کنندگی لیلا امیدیگانه ساعت 10 شنوندگان را همراهی می‌کند.

 در برنامه «ارمغان طبیعت» 22 اردیبهشت، برومند چهارآیین، عضو هئیت مدیره کانون سراسری مرغداران گوشتی درخصوص شیوه‌های پرورش مرغ‌های گوشتی صحبت می‌کند. روش‌های پرورش مرغ گوشتی (صنعتی و سنتی)، آماده سازی سالن‌های پرورش از دیگر موارد مطرح در این برنامه است. برنامه «ارمغان طبیعت» کاری از گروه کشاورزی، به تهیه‌کنندگی مهدی شیار روزهای فرد ساعت 13:30 تقدیم شنوندگان می‌شود.

برنامه «راه ابریشم» یکشنبه به موضوع ژاپن مقصد صادراتی ایران، آری یا خیر اختصاص دارد. این برنامه کاری از گروه صنعت و بازرگانی، به تهی‌کنندگی لیلا امیدیگانه ساعت 16:30 روی آنتن می رود.

کارشناسان اقتصاد انرژی پیشنهاد داده‌اند برای هر ایرانی یک کارت انرژی صادر شود تا هر فرد سهمیه برق و گاز و بنزین خود را در آن دریافت کرده و و یارانه‌ها نیز عادلانه پرداخت شود. کارشناسان و اساتید اقتصادی در برنامه امروز «نود و هشتی‌ها» درباره کارت انرژی و مسائل مربوط به آن صحبت می‌کنند. برنامه «نود و هشتی‌ها» کاری از گروه اقتصاد و جامعه، به تهیه‌کنندگی مهرگان طور سوادکوهی ساعت 17روی آنتن می رود.

در برنامه «روستای ما» یکشنبه 22 اردیبهشت، محمدتقی رحیمی، رئیس شورای خورهه و بخش مرکزی محلات درخصوص روستای خورهه و ظرفیت‌های این روستا مطالبی را بیان می‌کند. برنامه «روستای ما» کاری از گروه کشاورزی، به تهیه‌کنندگی لیلا امیدیگانه شنبه تا پنج شنبه ساعت 8:30 شنیده می‌شود.

در برنامه «اقتصاد حوالی فرهنگ» یکشنبه، تاکه‌ فومی سوتسویی، کارگردان سینمای ژاپن به همراه شهره گلپریان، تهیه‌کننده سینما درباره اقتصاد سینمای ژاپن گفت‌وگو می‌کنند. فرآیند تولید فیلم در کشور ژاپن، وضعیت فروش فیلم، بازار فروش فیلم، تولید مشترک و نتایج اقتصادی آن، تاثیر سیطره‌ هالیوود بر اقتصاد سینمای کشور ژاپن و ... از دیگر محورهای برنامه است. برنامه «اقتصاد حوالی فرهنگ» کاری از گروه اقتصاد و جامعه، به تهیه‌کنندگی فرزانه صادقیان شنبه تا پنجشنبه ساعت 22 پخش می‌شود.

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما