امروز شنبه  ۳ اسفند ۱۳۹۸

نسخه آزمایشی

حساب توئیتر پرس تی وی مسدود شد

مشاهده ۲۱۸
۱۳۹۸/۰۲/۲۳- ۱۲:۵۰
مدیر وب سایت پرس تی وی از مسدود شدن حساب توئیتر پرس تی وی خبر داد و گفت: در عصر ارتباطات اقدام به مسدود کردن مسیرهای ارتباطی امری مضحک است و ما از راه‌های دیگر پیام خود را به دنیا مخابره می‌کنیم.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، حبیب عبدالحسین مدیر وب سایت و رسانه‌های اجتماعی پرس تی وی گفت: روز گذشته حساب اخبار فوری پرس تی وی در توئیتر مسدود شد.
وی ادامه داد: ما به هیچ عنوان قوانین توئیتر را نقض نکردیم و صرفاً اخبار جهان را به صورت فوری و لحظه‎ای در توئیتر منتشر می‌کردیم.
عبدالحسین خاطر نشان کرد: مسدودسازی حساب‎های پرس تی وی در توئیتر  بار سوم است که اتفاق افتاده و البته حساب کاربری برخی از اشخاص هم در پرس تی وی مسدود شده است.
وی با مضحک دانستن مسدود سازی در عصر ارتباطات از سوی شبکه‌های اجتماعی بیان کرد: این نقض کامل آزادی بیان است و مدعیان آزادی نشان می‎دهند که حتی تحمل شنیدن صدای متفاوت را ندارند چه برسد به شنیدن صدای مخالف. مدیر رسانه‌های اجتماعی پرس تی وی همچنین تصریح کرد: مدعیان آزادی و حقوق بشر به راحتی دست به سانسور می زنند و با مسدود کردن حساب های پرس تی وی نشان می دهند که این رسانه تا چه میزان اثرگذار است. او تأکید کرد: پرس تی وی راه خود را ادامه می دهد و از هر طریق ممکن پیام خود را به جهان مخابره می‌کند و در این مسیر نمی‎توانند در عصر ارتباطات با سانسور کردن مانع رسیدن صدای ما به دنیا شوند.

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما