امروز يك شنبه  ۲۷ مرداد ۱۳۹۸

نسخه آزمایشی

علی اوسیوند در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان مطرح کرد؛

«دل دار» از بطن جامعه الهام گرفته است

مشاهده ۲۹۰
۱۳۹۸/۰۲/۲۴- ۱۰:۰۶
تعداد بازدید:290
علی اوسیوند در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان مطرح کرد؛

«دل دار» از بطن جامعه الهام گرفته است

علی اوسیوند بازیگر سریال «دل‌دار» گفت:این سریال کاملا از بطن جامعه الهام گرفته است و یک قصه واقعی را روایت می‌کند.

علی اوسیوند بازیگر سینما و تلویزیون که این شب ها با بازی در  سریال «دل‌دار»مهمان مخاطبان شبکه دو است، در گفتگو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران درباره ایفای نقش در این سریال و همچنین تجربه کار با برادران محمودی گفت:فکر می‌کنم این سریال، چهارمین تجربه همکاری من با برادران محمودی است. مهمترین ویژگی برادران محمودی آرامشی است که در کار کردن با آن‌ها می توانید احساس کنید که من و همه همکاران، این آرامش را تجربه می‌کنیم.

وی درباره محتوا و داستان سریال «دل‌دار» هم تصریح کرد: این سریال کاملا از بطن جامعه الهام گرفته شده است و یک قصه واقعی را روایت می‌کند. مهمترین بخش در یک مجموعه نمایشی فیلم نامه و سیر تکامل قصه است. بخش هایی از فیلم نامه که من در جریان آن قرار دارم کشش قابل قبولی را برای کشاندن مخاطب پای تلویزیون دارد. البته بخش دیگری از فیلم نامه کار همزمان با تصویر برداری نوشته شده است که با ذوق و استعدادی که از برادران محمودی سراغ دارم، حتما سر و شکل مناسبی خواهد گرفت.

بازیگر سریال «دل‌دار» اضافه کرد: این سریال یک تِم ندارد و از چند لایه قصه مختلف تشکیل شده است. ما در این سریال قصه عاشقانه و احساسی و در بخش هایی از آن ماجراهای جنایی و پلیسی هم می‌بینیم و حتی موضوع عدالت خواهی هم مطرح می‌شود. این مجموعه تشکیل دهنده یک داستان است و درام را شکل می دهد.

وی با اشاره به اینکه نباید برای بازی کردن نقش ها به مخاطب دروغ گفت، بیان کرد: بازی در نقش ها و کاراکترها باید در دل خودش صداقت را با مخاطب داشته باشد و زور زدن برای ایفای یک نقش دور از خود دقیقا نتیجه عکس می دهد. باور و اعتقاد به کاراکتر در قصه باعث می‌شود مخاطب  همزاد پنداری بیشتری با شما بکند و اگر غیر از این باشد شما مقابل دوربین لو می روید.

اوسیوند در پایان تاکید کرد: من در ژانرهای مختلف کار کردم اما از قضا در سریال «سایه بان» و «دل دار» کاراکترهای من به هم نزدیک است. تفاوتی که اینجا وجود دارد تقریبا قصه سریال درباره بچه‌های کاراکتر من است و این تفاوت نقش من در این دو سریال است که با برادران محمودی کار کردم.

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما