امروز چهارشنبه  ۷ خرداد ۱۳۹۹

نسخه آزمایشی

عکس‎های تکان‎دهنده نوجوان فلسطینی در اسارت

مشاهده ۲۲۰
۱۳۹۸/۰۲/۲۴- ۱۵:۳۰
عکس محمد تمیمی نوجوان فلسطینی در اسارت، تن جهان را به لرزه می اندازد، این تصویر موضوع تحلیل و بررسی برنامه «عکس‎های تکان دهنده» شبکه هیسپان تی وی می‌شود.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، برنامه «عکس‎های تکان دهنده» روز پنجشنبه 23 اردیبهشت، عکسی از محمد تمیمی نوجوان فلسطینی را  بررسی می‎کند.
این برنامه درباره عکس محمد تمیمی در هنگامی است که به‎دست یک سرباز اسرائیلی اسیر می‎شود و مورد ضرب و شتم قرار می‌گیرد. خانواده محمد در نوار غزه به دلیل سوابق مبارزاتی، شهرت بالایی دارند و در تصویر جهانی محمد، خواهر او نیز که از چهره‌های شاخص جبهه مقاومت است حضور دارد تا برادرش را نجات دهد.

مجموعه برنامه «عکس‎های تکان دهنده» به تهیه‎کنندگی و کارگردانی کیانوش الطافی ضمن بررسی تاریخچه عکاسی خبری، مهم‎ترین عکس‎های خبری سیاسی، اجتماعی، اقتصادی و فرهنگی جهان را نقد و بررسی می‎کند. این برنامه کاری از واحد برنامه‌های شبکه پرس تی وی است که برای مخاطبان اسپانیایی زبان شبکه هیسپان تی وی زبانگردانی شده است و روزهای پنجشنبه ساعت 1:45 به وقت تهران پخش می‌شود و تکرار آن روز جمعه ساعت 10:15 و شنبه ساعت 5:15 بامداد خواهد بود.

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما