امروز يك شنبه  ۲۷ مرداد ۱۳۹۸

نسخه آزمایشی

از آسیب‌شناسی مشورت نادرست تا نگاهی به تجمیع برخی بانک‌ها

مشاهده ۱۰۲
۱۳۹۸/۰۲/۲۵- ۰۷:۵۶

از آسیب‌شناسی مشورت نادرست تا نگاهی به تجمیع برخی بانک‌ها

رادیو اقتصاد چهارشنبه 25 اردیبهشت در برنامه‌های متعدد خود، به مباحثی همچون آسیب‌شناسی مشورت نادرست تا نگاهی به تجمیع برخی بانک ها و ... می‌پردازد.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، در برنامه «رویش» چهارشنبه 25 اردیبهشت، مجید برقی، کارشناس و مشاور مدیریت ارتباط با مشتری و حسین شادمهر، کارشناس ارشد کسب و کار، درباره اهمیت هدف‌گذاری در ماه‌های آغازین یک سال کاری، مطالبی را به سمع شنوندگان می‌رسانند. شیوه‌های هدف‌گذاری برای تولید فروش یا ارائه خدمت، هدف‌گذاری ویژه سال 98 و ... از دیگر مباحث قابل طرح است. برنامه «رویش» کاری از گروه کسب و کار، به تهیه‌کنندگی مهرگان طو‌ر سوادکوهی ساعت 8 پخش می‎شود.

برنامه «ایستگاه نود و هشت» چهارشنبه 25 اردیبهشت ماه، به آسیب‌شناسی مشورت نادرست اختصاص دارد. این برنامه کاری از گروه اقتصاد و جامعه، به تهیه‌کنندگی لیلا امیدیگانه شنبه تا پنجشنبه ساعت 9 شنیده می‌شود.

رادیو اقتصاد در برنامه «کالای ایرانی» امروز به سراغ تولید لباس نوزاد می‌رود. توان تولید با کیفیت و انواع محصول تولیدی، آشنایی با نیازهای تولید ایرانی محصول ضروری، بررسی زیر‌ساخت‌های رونق تولید، بررسی شاخصه‌های تولید ایرانی محصول و افزایش توان رقابت در سطح کلان، آشنایی مردم با محصول تولید داخل از دیگر موارد قابل طرح است. برنامه «کالای ایرانی» کاری از گروه صنعت و بازرگانی، به تهیه‌کنندگی لیلا امیدیگانه شنبه تا پنجشنبه ساعت 10 تقدیم مخاطبان می‌شود.

در برنامه «اقتصاد مجازی» 25 اردیبهشت، دکتر حسین نوریخواه، پژوهشگر تجارت الکترونیک و مدرس دانشگاه، مهندس روح الله مؤمن نسب، کارشناس ارشد فضای مجازی و مهندس سهیل تقوی، کارشناس ارشد فضای مجازی و تولیدکننده پیام‌رسان داخلی درباره الزامات تحقق فضای مطلوب سایبری در کشور به‎منظور رونق تولید، گفت‌وگو می‌کنند. کاهش پهنای باند بین‌المللی در برابر پهنای باند داخلی کشور، عملیاتی شدن شبکه ملی اطلاعات در جهت رونق تولید، تحقق مولفه‌های شورای عالی فضای مجازی، لزوم امنیت فضای مجازی و توسعه زیرساخت‎های فناوری اطلاعات و ارتباطات ازدیگر مواردی است که در برنامه عنوان می‌شود. برنامه «اقتصاد مجازی» کاری از گروه کسب و کار است که به تهیه‌کنندگی مطهره محرابی ساعت 14 تقدیم شنوندگان می‌شود.

رادیو اقتصاد در برنامه «چالش» چهارشنبه به موضوع تجمیع برخی بانک‌ها می‌پردازد. نیاز جدی به تغییرات در ساختار بانک، ایجاد تغییرات متناسب با اقتصاد مقاومتی و بیانیه گام دوم انقلاب، توجه به تغییرات درزمینه حمایت از تولید از دیگر موارد قابل ذکر است. برنامه «چالش» کاری از گروه صنعت و بازرگانی، به تهیه‌کنندگی سید‌وحید موسوی ساعت 15 پخش می‌شود.

در برنامه «فولاد ایرانی» چهارشنبه، حسین قهنویه، کارشناس برنامه‌ریزی و کنترل تولید نورد گرم به همراه محمدعلی رحیمی‌، کارشناس اتوماسیون ریخته‌گری درخصوص بهره ‌برداری از سیستم برنامه‌ریزی تولید هوشمند خطوط تکمیل نورد گرم شرکت فولاد مبارکه و تغییر اتوماتیک عرض اسلب در حین ریخته‌گری در ماشین شماره 2 صحبت می‌کنند. برنامه «فولاد ایرانی» کاری از گروه صنعت و بازرگانی، به تهیه‌کنندگی فرزانه صادقیان ساعت 16 با شنوندگان همراه می‌شود.

در برنامه «روستای ما» امروز، سید‌مهدی حسینی، کارآفرین روستایی درباره روستای لتگاه و هنر جوراب بافی در این روستا صحبت می‌کند. این برنامه کاری از گروه کشاورزی، به تهیه‌کنندگی لیلا امیدیگانه شنبه تا پنجشنبه ساعت 18:30 به سمع می‎رسد.

 رادیو اقتصاد در برنامه «لحظه‌های اجابت» 25 اردیبهشت نیز اهمیت رزق حلال در زندگی را بررسی می‌کند. در نگاه اسلام، اقتصاد موضوع بسیار مهمی است و به آن بسیار توجه شده است؛ چرا که نیاز‌های بدن و جسم انسانی از این راه تامین می‌شود و پاکی و ناپاکی لقمه بر فکر و اندیشه و ایمان و باور‌های قلبی او تاثیر مستقیمی‌ به جا می‌گذارد. با توجه به اهمیت این موضوع در دین مبین اسلام، حجت‎الاسلام‌والمسلمین امین کثیری، کارشناس مذهبی درخصوص اهمیت رزق حلال در زندگی با شنوندگان سخن می‌گوید. برنامه «لحظه‌های اجابت» کاری از گروه اقتصاد و جامعه است که به تهیه‌کنندگی مهدی شیار شنبه تا جمعه ساعت 20 پخش می‎شود.

همچنین برنامه «ساعت صنعت» چهارشنبه 25 اردیبهشت ماه، جایگاه بین‌المللی صنعت دباغی را بررسی می‌کند. برنامه «ساعت صنعت» کاری از گروه صنعت و بازرگانی است که به تهیه‌کنندگی لیلا امیدیگانه روزهای زوج از ساعت 21 از رادیو اقتصاد پخش می‌شود.

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما