امروز دوشنبه  ۳۱ تير ۱۳۹۸

نسخه آزمایشی

نگاه موشکافانه به ابعاد مختلف مسائل مبتلا به جهان اسلام در الکوثر

مشاهده ۱۵۹
۱۳۹۸/۰۲/۲۵- ۱۴:۰۲

نگاه موشکافانه به ابعاد مختلف مسائل مبتلا به جهان اسلام در الکوثر

شبکه الکوثر در یکی از ویژه برنامه‌های رمضانی خود با نگاهی عمیق و موشکافانه ، ابعاد مختلف شریعت اسلام را مورد نقد و بررسی قرار می دهد.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، شبکه الکوثر در یکی از ویژه برنامه‌های رمضانی خود با نگاهی عمیق و موشکافانه ، ابعاد مختلف شریعت اسلام را نقد و بررسی می‎کند.
«الوجه الآخر» برنامه‎ای معارفی است که هدف آن نگاه ریشه‎ای به ابعاد مختلف مسائل مبتلا به جهان اسلام و پاسخ روشن و متقن به شبهات ایجاد شده از طرف ناآگاهان و دشمنان دین مبین اسلام به شخصیت رسول مکرم اسلام حضرت محمد مصطفی (ص) و حوادث و شخصیت‎های بزرگ صدر اسلام است.
این برنامه در طول شب‎های ماه مبارک رمضان ، هر شب ساعت 1:30 بامداد به وقت تهران از شبکه جهانی الکوثر پخش می‌شود.
«شیخ عبدالسلام محمد عبدالله» از مصر، «شیخ بدری المدنی» از تونس، «شیخ فضیل الجزائری» از الجزایر، «شیخ صادق اخوان»، «حجت‎الاسلام‎والمسلمین محمد علی میرزایی» از ایران، از میهمانان و کارشناسان بین‎المللی این برنامه پرمخاطب شبکه الکوثر هستند و «علا رضائی» اجرای این برنامه گفت‎وگو محور را برعهده دارد.
پخش برنامه «الوجه الآخر» از ماه رمضان سال گذشته آغاز شده و به دلیل استقبال فراوان مخاطبان از این برنامه، جمعه شب‎ها به صورت زنده از دفتر شبکه الکوثر قم به صورت زنده پخش می‎شود.

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما