امروز سه شنبه  ۱ مرداد ۱۳۹۸

نسخه آزمایشی

جزیره اسرار آمیز، مسابقه‎ای ویژه ماه مبارک رمضان

مشاهده ۲۰۴
۱۳۹۸/۰۲/۲۵- ۱۴:۲۳

جزیره اسرار آمیز، مسابقه‎ای ویژه ماه مبارک رمضان

«واحة الأسرار» عنوان مسابقه تلفنی ویژه شبکه الکوثر در ماه مبارک رمضان است که هر روز به صورت زنده از این شبکه پخش می‌شود.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، «جزیره اسرار» با نام عربی «واحة الأسرار» یک مسابقه تلفنی ویژه است که در ماه مبارک رمضان، هر روز ساعت 17:30 به وقت تهران، به مدت 30 دقیقه به صورت زنده تقدیم مخاطبان شبکه الکوثر می‎شود.
این مسابقه که نگاه ویژه‎ای به مخاطب نوجوان دارد، شکل اجرایی کاملا فعال و پرتحرکی دارد و اجرای مجری جوان این مسابقه «علی خلیلی» جذابیتی خاص به این برنامه بخشیده است.
«علی خلیلی» مجری عرب‎زبان مسابقه «واحة الأسرار» اهل سوریه است و در کارنامه خود سابقه بازیگری دارد و «واحة الأسرار» نخستین اجرای زنده تلویزیونی اوست. فضای مسابقه، گرافیکی و سه بعدی است. اما فضای اجرای برنامه در استودیو با استفاده از جلوه‌های ویژه و گرافیکی تولید می‌شود. این برنامه از فضاسازی گرافیکی خاصی پیروی می‌کند که در ساختار برنامه‎سازی زنده، سبک نویی به حساب می‎آید.
علاوه بر نوع اجرای این مسابقه، یکی دیگر از نقاط ممتاز و برجسته برنامه، استفاده از لباس‎ها و پوشش‎های مختلف کشورهای عربی است که به فراخور و تناوب استفاده خواهد شد.
مخاطبان و شرکت‎کنندگان مسابقه عرب زبانان سراسر جهان هستند و تاکنون مخاطبانی از آلمان، اتیوپی، مغرب، ایران، سوریه و عراق در این مسابقه شرکت کرده‎اند و انتظار می‎رود تا پایان ماه مبارک رمضان حداقل از 50 کشور در این مسابقه شرکت کنند.
مسابقه «واحة الأسرار» محصولی از کودک و نوجوان شبکه الکوثر است و علی شعبانی تهیه‎کنندگی آن را بر عهده دارد.

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما