امروز دوشنبه  ۱ مهر ۱۳۹۸

نسخه آزمایشی

نگاه پرس‎تی‎وی به تبعیض فزاینده در بیمارستان‌های رژیم صهیونیستی

مشاهده ۱۲۱
۱۳۹۸/۰۲/۳۱- ۱۴:۰۳

نگاه پرس‎تی‎وی به تبعیض فزاینده در بیمارستان‌های رژیم صهیونیستی

تبعیض در بیمارستان‌های رژیم صهیونیستی و جداسازی بیماران یهودی از بیماران عرب عنوان موضوع بحث در برنامه این هفته «داخل اسرائیل» (Israel Inside) است.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، این برنامه ضمن اشاره به شکایت‎های اخیر علیه چهار بیمارستان در رژیم صهیونیستی مبنی بر جداسازی زنان باردار یهودی و عرب از هم جدا و اعمال تبعیض در ارائه خدمات به آن‎ها، تایید این موضوع از سوی سه بیمارستان و انجام این مسئله به دلیل درخواست بیماران را بررسی می‎کند.
این برنامه در ادامه، رفتار کارکنان بیمارستان‌های رژیم صهیونیستی در قبال بیماران عرب و بیماران یهودی را به بحث و گفت و‎گو می‎گذارد و به واکاوی و تبادل نظر درباره گزارش‎های موجود درخصوص تبعیض ها در بیمارستان‌های رژیم صهیونیستی به ویژه گزارش‎ها آرتص درخصوص شکایت یک زن عرب از برخورد زننده و توهین آمیز کارکنان بیمارستان با وی می‎پردازد.
در این برنامه همچنین موضوعاتی همچون جداسازی دانش آموزان عرب و یهودی در مدارس و برخی دانشگاه‌ها و زندگی عرب‎ها در اسرائیل و جایگاه آن‎ها در قوانین رژیم صهیونیستی بررسی می‎شود.
«داخل اسرائیل» چهارشنبه اول خرداد ساعت 20 به مدت 25 دقیقه از این شبکه پخش خواهد شد. زمان تکرار این برنامه پنجشنبه ساعت 15، جمعه ساعت 19، دوشنبه ساعت 18:20 و سه‎شنبه ساعت 21 خواهد بود.

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما