امروز جمعه  ۱ شهريور ۱۳۹۸

نسخه آزمایشی

صحرا اسدالهی بازیگر سریال «دل‌دار»

بازخوردهای سریال مناسبتی قابل توجه است

مشاهده ۳۹۶
۱۳۹۸/۰۳/۰۵- ۰۸:۳۷
تعداد بازدید:396
صحرا اسدالهی بازیگر سریال «دل‌دار»

بازخوردهای سریال مناسبتی قابل توجه است

بازیگر سریال «دل‌دار» درباره همکاری با برادران محمودی و همچنین استقبال مخاطبان از سریال های مناسبتی توضیحاتی ارائه داد.

صحرا اسدالهی بازیگر سریال «دل‌دار» در گفت‌وگو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران درباره همکاری با برادران محمودی و بازخورد مخاطبان از تماشای این سریال گفت: شروع فعالیت کاری ام با برادران محمودی در برنامه ترکیبی مثبت من بود که در آنجا قصه‌های کوتاهی را برای برنامه تعریف می‌کردم. در این سریال هم نوید محمودی تماس گرفت و از من دعوت کرد تا در کنار آن‌ها باشم.

وی ادامه داد: کار کردن با برادران محمودی برای من اینقدر لذت بخش است که درباره بلندی و کوتاهی نقش اصلا سوالی مطرح نکردم و بلافاصله پذیرفتم که در این سریال حضور پیدا کنم. برادران محمودی استعداد و کاراکتر بسیار جذابی دارند که نام آن‌ها خیال شما را راحت می‌کند. 

بازیگر سریال «دل‌دار» با اشاره به اینکه بیشتر بازی‌های من با بهزاد فراهانی و همایون ارشادی بود، تصریح کرد:  جو پشت صحنه سریال به اندازه ای حال شما را خوب می‌کرد که کمتر جایی چنین حال مثبتی به شما دست می دهد. در حال حاضر از هر 10 کار که من انجام می دهم شاید یکی از آن‌ها این حس و حالی داشته باشد. 

وی عنوان کرد: به نظر من در سریال های مناسبتی مثل سریال های ماه مبارک رمضان به دلیل اینکه تمرکز مخاطب روی تلویزیون بیشتر است، بازخوردها هم به مراتب قابل توجه است، این درحالی است که «دل‌دار» قصه پرکششی دارد و تا پایان مخاطب را همراه خود نگه می دارد.

اسدالهی با بیان اینکه بازخوردها از سریال «دل‌دار» به اندازه ای بود که من در صفحه شخصی خودم هم متوجه آن شدم، اضافه کرد: من دقیقا قبل از این کار هم در سریال «شرایط خاص» حضور داشتم اما این میزان اقبال، مخاطب را با اینکه نقش کوتاه تری دارم تصور نمی‌کردم.

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما