امروز سه شنبه  ۲۹ مرداد ۱۳۹۸

نسخه آزمایشی

نمایش های رادیویی جذاب از صدای آذربایجان شرقی

مشاهده ۱۸۰
۱۳۹۸/۰۳/۰۵- ۱۳:۰۲

نمایش های رادیویی جذاب از صدای آذربایجان شرقی

گروه نمایش رادیویی صدای استانی آذربایجان شرقی تلاش می کند با تولید نمایش های جدید و متنوع اوقات مخاطبان خود را هرچه پربارتر کند.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، نمایش های ایشیق  ، دوستی با خدا  و بیری منی چاغیریر،  از جمله تولیدات جدید واحد نمایش صدای استانی مرکز آذربایجان شرقی است. نمایش  ایشیق به نویسندگی و تهیه کنندگی سعید جلوه گری داستان زندگی پیرزنی را نشان می دهد که هزینه عمل جراحی خود را به همسایه فقیرش که از تامین مخارج زندگی و کرایه خانه اش مانده بود می‌بخشد ...

در نمایش «دوستی با خدا» که حسینقلی زاده نویسنده و مهدوی تهیه کننده آن هستند، ماجرای ملاقات یک عارف و راهزن توصیف می‌شود که در  داستان پرفراز و نشیبی تغییر مسیر زندگی راهزن و توبه و بازگشت او به سوی خدا با هنرمندی همکاران گروه نمایش روایت می‌شود.

نمایش «بیری منی چاغیریر» نیز درباره مرد جوانی است که در روز عقد خود در مسیرش به سمت محل عقد با یک عابر پیاده تصادف کرده و به دلیل ترس زیاد محل حادثه را ترک می‌کند. در ادامه اتفاقاتی می افتد که باعث می‌شود تازه داماد به محل تصادف بازگردد و ... در این نمایش سعید جلوه گری نویسنده و حسن امیرخیزی سردبیر هستند..

در این نمایش ها خلیل پورهادی ، فاطمه حسینی ، رقیه شادخواه ، ابوالفضل جدیری ، حمید مجدآبادی ، یونس کبیر ایفای نقش کرده‌اند. هرکدام از این نمایش ها در یک قسمت 30 دقیقه ای تولید شده است. 

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما