امروز جمعه  ۱ شهريور ۱۳۹۸

نسخه آزمایشی

«معامله قرن» سوژه «۳۶ درجه شد

مشاهده ۲۹۵
۱۳۹۸/۰۳/۰۷- ۱۳:۰۰

«معامله قرن» سوژه «۳۶ درجه شد

جدیدترین قسمت از برنامه تلویزیونی «۳۶۰ درجه»شبکه مستند به راهپیمایی میلیونی روز قدس در جهان و طرح معامله قرن می‌پردازد.

به گزارش باشگاه خبرنگاران راهپیمایی بزرگروز قدس در آخرین جمعه ماه رمضان یکی از یادگار‌های ماندگار امام خمینی (ره) است تا هر سال مسئله غصب فلسطین توسط رژیم صهیونیستی یادآوری شود و این اقدام هیچوقت توسط مسلمانان فراموش نشود. روز قدس امسال با اقدامات مشترک آمریکا و اسرائیل برای آغاز معامله قرن همزمان شده است. معامله قرن دنبال تشکیل یک حکومت صهیونیستی مستقل در تمام اراضی اشغالی است و قصد دارد ساکنان فلسطینی نیز در زمین‌هایی تحت حاکمیت مصر و اردن مستقر شوند.

طرح معامله قرن قرار است تا ماه آینده میلادی با نشستی رسمی در منامه بحرین رسما آغاز بکار کند. گروه‌های مقاومت فلسطینی، لبنانی و حتی بحرینی از مخالفان جدی این پروژه هستند و جمهوری اسلامی ایران نیز با این پروژه مخالفت کرده است.

این قسمت از برنامه «۳۶۰ درجه»، با مروری بر راهپیمایی روز قدس و تاثیر آن در منطقه، جزئیات جدیدی از معامله قرن را بیان می‌کند.

«۳۶۰ درجه» مجموعه مستند‌های اجتماعی، فرهنگی و سیاسی است که با توجه به اتفاقات و سوژه‌های مهم هر هفته با تهیه‌کنندگی و کارگردانی محمدهادی نعمت‌اللهی، جمعه‌ها ساعت ۲۱:۳۰ از شبکه مستند سیما پخش می‌شود.

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما