امروز جمعه  ۱ شهريور ۱۳۹۸

نسخه آزمایشی

تصویربرداری فصل سوم بچه مهندس از تیر ماه آغاز می‌شود

مشاهده ۲۸۸
۱۳۹۸/۰۳/۱۸- ۰۹:۰۷

تصویربرداری فصل سوم بچه مهندس از تیر ماه آغاز می‌شود

تصویربرداری فصل سوم سریال «بچه مهندس» به کارگردانی علی غفاری از تیرماه آغاز خواهد شد.

 خبرگزاری فارس نوشت: تصویربرداری مجموعه تلویزیونی «بچه مهندس ۳» اوایل تیرماه آغاز خواهد شد.
هم اکنون گروه تولید در حال مذاکره با بازیگران هستند و تعدادی از آنها نیز مشخص شدند، اما هنوز قرارداد قطعی با هیچ کدام از آنها منعقد نشده است.

همچنین بازیگری که نقش جواد جوادی را بازی می‌کند از چهره‌های بازیگری نخواهد بود چرا که بازیگر چهره‌ای را نداریم که ۲۳ سال سن داشته باشد و بر همین اساس گروه تولید باید به سمت بازیگرانی بروند که تا به حال تجربه حضور در سریال‌های تلویزیونی را نداشته‌اند.

در فصل یک و دو این سریال بازیگران مشترکی حضور داشتند که بنا به فاصله زمانی بین این دو فصل، گریم شده بودند. اما برای فصل سه «بچه مهندس» همه بازیگران جدید هستند و هیچ بازیگر مشترکی با فصل‌های قبلی در این فصل حضور ندارد. 

داستان سریال «بچه مهندس» به کارگردانی علی غفاری و تهیه‌کنندگی سعید سعدی در تاریخ معاصر و در سه فاز کودکی، نوجوانی و جوانی شخصیت اصلی مطرح می‌شود.

پرویز پورحسینی، بهاره رهنما، اندیشه فولادوند، بهناز جعفری، افشین نخعی، سلمان فرخنده، سیاوش چراغی پور، فرزین محدث، سوگل طهماسبی، عباس جمشیدی فر، حمید شریف زاده از بازیگرانی هستند که هم در فاز یک و هم در فاز دو حضور دارند که در کنار آنها بازیگران دیگری هم به کار پیوسته‌اند. پیش از این سیما تیرانداز، علی اوسیوند، نسرین نکیسا ، مهران نائل ، صحرا اسدااللهی،فرج الله گلسفیدی و سیامک اشعریون هم به این سریال اضافه شده بودند و مانی رحمانی نقش نوجوانی جواد را بازی می‌کند.

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما