امروز شنبه  ۵ مهر ۱۳۹۹

نسخه آزمایشی

درحکمی از سوی دکتر علی عسکری؛
درحکمی از سوی دکتر علی عسکری؛

عبدالملکی مدیرکل صداوسیمای مرکز کردستان شد

مشاهده ۱۱۵۲
۱۳۹۸/۰۳/۲۵- ۱۴:۴۹
تعداد بازدید:1152
با حکم رئیس رسانه ملی جعفر عبدالملکی به سمت «مدیرکل صدا و سیمای مرکز کردستان» منصوب شد.

  به گزارش روابط عمومی رسانه ملی ، دکتر علی عسکری به پیشنهاد معاون امور استان‌های رسانه ملی، در حکمی‌ جعفر عبدالملکی را به عنوان مدیرکل صداوسیمای مرکز کردستان  منصوب کرد.

رئیس رسانه ملی در این حکم  به مدیرکل جدید صداوسیمای مرکز کردستان تأکید کرد که با تکیه بر ظرفیت‌های اجتماعی، فرهنگی، اقتصادی، سیاسی، تاریخی و دینی منطقه در اجرای سیاست‌های کلان سازمان صداوسیما و تحقق اهداف و مأموریت‌های ترسیم شده، اهتمام جدی نماید.

دکتر علی عسکری، توسعه ضریب نفوذ کمی و کیفی رسانه با بهره‌گیری از ظرفیت‌های فضای مجازی و طراحی شیوه‌های نوین به منظور حفظ و جذب مخاطب، ارتقای برنامه‌ها با محوریت دین، اخلاق، آگاهی‌بخشی و امیدآفرینی با تأکید بر «سبک زندگی اسلامی- ایرانی» و تعامل مؤثر با مسئولان منطقه و اطلاع‌رسانی مناسب رخداد‌ها و تحولات برای افزایش اعتماد، سرمایه اجتماعی و جذب گردشگر را از جمله برنامه‌ها و سیاست‌های کلان سازمان صداوسیما عنوان کرد که باید در جهت تحقق آن‌ها تلاش شود.
رئیس رسانه ملی در پایان از خدمات بی دریغ ابوالقاسم امان الهی در دوره تصدی این مسئولیت قدردانی کرد.
جعفر عبدالملکی دارای دکترای جامعه شناسی فرهنگی و دکترای مدیریت راهبردی است و پیش از این  قائم مقامی‌شبکه سه سیما و ریاست مرکز پژوهش و سنجش افکار صداوسیما را برعهده داشته است.

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است
اخبار مرتبط

امتیاز شما