امروز دوشنبه  ۲۲ مهر ۱۳۹۸

نسخه آزمایشی

روایت زندگی سردارشهید شاهرخ دایی پور از آسمان

مشاهده ۱۵۵۵
۱۳۹۸/۰۴/۰۴- ۱۳:۴۸

روایت زندگی سردارشهید شاهرخ دایی پور از آسمان

زندگی سردار شهید شاهرخ دایی پور سوژه این هفته برنامه تلویزیونی «از آسمان» خواهد بود.

خبرنگار باشگاه خبرنگاران با اعلام این خبر گفت:شاهرخ دایی پور کرمانشاهی تیرماه سال ۱۳۹۷ در سوریه شهید شد؛ بعد از چهل سال رزمندگی. در جبهۀ دفاع از اسلام او را به نام حاج عزیز می‌شناختند. حاج عزیز زندگی پر ثمری داشت. از روز‌های مبارزه با حکومت پهلوی گرفته تا مبارزه با اشرار شمال غرب و دفاع مقدس و تدریس در دانشگاه تربیت پاسداری و این اواخر هم دفاع از حرم.

مجموعه تلویزیونی «از آسمان» حوالی سالگرد شهادت این حاجی به زندگی او پرداخته است. به گفته تهیه کننده و کارگردان این برنامه جمعه هفتم تیرماه ساعت ۱۶ از شبکۀ دو سیما پخش خواهد شد.

امیر خورشیدی فرد درباره محتوای این برنامه گفت: روایت زندگی حاج عزیز در گفت‌وگو با هم‌رزمان و خانواده شهید شکل گرفته و با توجه به مدت زمان محدود برنامه سعی کرده ایم، وجوه مختلف و متعدد شخصیت شهید دایی پور را به مخاطبان نشان دهیم.

وی در پایان اضافه کرد: زندگی سردار شهید شاهرخ دایی پور نکات ارزشمند و آموزنده‌ای برای مردم به ویژه جوان‌ها دارد که ما در این برنامه به آن‌ها پرداخته ایم.

از آسمان یکی از قدیمی‌ترین مجموعه‌های مستمر سیماست که نزدیک به دو دهه از فعالیتش در شبکه دو می‌گذرد. آقایان سعید سلیمانی، نادر گهرسودی، مرتضی اعطاسی، عباس خورشیدی فرد و حمید بناء در تولید این مستند تلویزیونی مشارکت دارند.

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما