امروز پنج شنبه  ۳ بهمن ۱۳۹۸

نسخه آزمایشی

فصل جدید برنامه «پایان ناباروری» از مرداد ماه

مشاهده ۱۳۶
۱۳۹۸/۰۴/۲۶- ۱۰:۴۱
فصل جدید برنامه تلویزیونی «پایان ناباروری» از 5 مرداد روی آنتن شبکه چهار سیما می‎رود.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، فصل جدیدی از برنامه ترکیبی «پایان ناباروری» به تهیه‎کنندگی مرجان بیات از 5 مرداد ماه به صورت هفتگی شنبه‌ها ساعت 19 از شبکه چهار سیما پخش می‌شود. 
این برنامه به صورت تولیدی پخش می‎شود و از پنجشنبه 27 تیرماه ضبط این برنامه آغاز می‌شود. بیات درخصوص موضوعات این برنامه تخصصی و اجرای آن گفت: اجرای این برنامه را مینا هاشمی و دکتر محمدکیاسالار برعهده دارند و ناباروری و سیاست‌های جمعیتی، علت‌های ناباروری، روش‌ها و فناوری‌های درمان ناباروری، معرفی تکنیک‌های نوین درمان ناباروری که حاصل تلاش محققان پژوهشگاه و مرکز درمان ناباروری ابن‌سینا است، سقط مکرر، اندومتریوز، اهدای تخمک و جنین، نقش ژنتیک در درمان ناباروری و ابعاد اجتماعی، روانشناختی، حقوقی و اخلاقی ناباروری و روش‌های درمان‌ آن پرداخته می‌شود.

تهیه‎کننده «پایان ناباروری» درخصوص تفاوت‎های فصل جدید این برنامه با برنامه‌های گذشته گفت: ما در فصل جدید برنامه تلاش می‌کنیم تا علاوه بر پرداختن به مسائل پزشکی به نگرش جامعه به معضل ناباروری و رگه‌های اجتماعی این موضوع بپردازیم. به همین منظور در حال تهیه مستندهایی هستیم که در آن با خانواده‌هایی که درگیر مشکل ناباروری بوده و درمان شده‎اند گفت‎وگو می‌کنیم و در برنامه در کنار مباحث پزشکی پخش می‌کنیم.

بیات در پایان افزود: «پایان ناباروری» در 20 قسمت 50 دقیقه‎ای در گروه دانش شبکه چهار سیما با مشارکت پژوهشگاه و مرکز درمان ناباروری ابن‌سینا تولید و قرار است از 5 مرداد به صورت هفتگی شنبه‌ها ساعت 19 از شبکه چهار سیما پخش شود.

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما