امروز يك شنبه  ۲۹ دی ۱۳۹۸

نسخه آزمایشی

در مراسم قدردانی از عوامل سریال گاندو در خبرگزاری تسنیم عنوان شد:
در مراسم قدردانی از عوامل سریال گاندو در خبرگزاری تسنیم عنوان شد:

نباید منعی در بازپخش «گاندو» وجود داشته باشد

مشاهده ۲۵۵
۱۳۹۸/۰۴/۲۶- ۱۲:۳۶
تعداد بازدید:255
در مراسمی از عوامل سریال «گاندو»در خبرگزاری تسنیم قدردانی شد

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، به نقل از خبرنگار رادیو و تلویزیون خبرگزاری فارس در این مراسم قاضی زاده‌هاشمی عضو شورای نظارت بر صداوسیما گفت: ما معتقدیم اگر بایکوتی قرار است صورت بگیرد باید از سمت مخاطبین باشد و هیچ جریان و حزبی نمی‌تواند بایکوت کننده کار فرهنگی و تلویزیونی باشد.

وی افزود: هیچ منعی هم نباید از بازپخش این سریال بوجود بیاید و شاید خیلی‌ها نتوانستند قسمت‌های ابتدایی را ببینند و تقاضاهای زیادی درباره بازپخش سریال وجود دارد و ما هم پیگیری می‌کنیم.

هاشمی‌با بیان اینکه : بیانیه‌ای که نمایندگان مجلس قرائت کردند نشان دهنده ارادت همه ما به این سریال است گفت: ما در کارهای مختلف سیاسی و موضوعی کارهای تاریخی انجام می‌دهیم که همه اینها در جای خود لازم است اما ویژگی برجسته گاندو این بود که داستان روز کشور ما بود و وجه واقع گرایانه‌اش غالب بود که اتفاقا همین وجه هم مخاطب را جذب کرد.

وی افزود: نکته دیگر درباره پروژه نفوذ بود که در گاندو با موفقیت به تصویر کشیده شد. ما در مجلس شورای اسلامی و از دو سال قبل و بعد از اینکه ۷ دهم درصد از بودجه را برای صداوسیما لحاظ کردیم، از سال گذشته اعتبارات ارزی سهم توسعه ملی را برای ساخت سریال ها و انیمیشن و تولیدات تلویزیونی گذاشتیم. عضور شورای نظارت بر صداوسیما در ادامه عنوان داشت: توصیه‌ام به معاونت سیما و رئیس رسانه ملی این است که در شبکه‌های دیگر هم از این سبک سریال‌ها ساخته شود و سهم اعتبارات حوزه ملی را در کارهای دیگر نیز خرج کنند. انشاله بتوانیم سوژه‌های به روز دیگری را هم در قالب سریال ببینیم.

 

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما