امروز يك شنبه  ۲۹ دی ۱۳۹۸

نسخه آزمایشی

در پرس تی وی؛
در پرس تی وی؛

نگاهی به استراتژی تفرقه افکنانه ترامپ

مشاهده ۱۲۹
۱۳۹۸/۰۴/۲۹- ۱۴:۲۵
تعداد بازدید:129
برنامه این هفته «ما مردم» به بحث و گفت‎وگو درباره استراتژی تفرقه افکنانه دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا می‌پردازد.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، این برنامه به تهیه‎کنندگی عاطفه سادات دربندی ضمن مروری بر توئیت‎های جنجالی و نژادپرستانه ترامپ علیه برخی نمایندگان دموکرات به ویژه زنان سیاهپوست دموکرات عضو کنگره از جمله رشیده طلیب از میشیگان، ایلهان عمر از مینه سوتا، آلکساندریا اوکاسیو کورتز از نیوریورک و آیانا پرسلی از ماساچوست، واکنش نمایندگان حزب دموکرات در آمریکا نسبت به این اقدام ترامپ را بررسی می‎کند. این برنامه همچنین با نگاهی به واکنش نمایندگان زن کنگره نسبت به این توئیت‎ها به واکاوی نظرات مخالفان ترامپ مبنی بر نیت تفرقه افکنانه ترامپ از اینگونه اقدامات می‎پردازد.

در ادامه برنامه «ما مردم» که میزبان کارشناسانی همچون رابرت آبل استاد دانشگاه دیابلو ولی کالج و ریچ ویتنی سیاستمدار آمریکایی است، تاکتیک‎های انتخاباتی ترامپ در سال 2016 و استفاده از آن‎ها برای انتخابات سال آینده میلادی و اظهارات نانسی پلوسی، سخنگوی مجلس نمایندگان آمریکا در واکنش به توئیت‎های جنجالی ترامپ به بحث و تبادل نظر گذاشته می‎شود. نگاهی به طرح آمریکا مبنی بر تشکیل ائتلاف نظامی در خلیج فارس علیه ایران نیز عنوان موضوع دیگری است که در این برنامه نقد می‎شود. در این خصوص اهداف پشت پرده تشکیل این ائتلاف نظامی در خلیج فارس و واکنش ایران در قبال تشکیل این ائتلاف بررسی می‎شود.

برنامه «ما مردم» شنبه 29 تیر، ساعت 21، به وقت تهران به مدت 25 دقیقه از شبکه پرس تی وی پخش می‌شود. تکرار این برنامه دوشنبه ساعت 00:05 بامداد، 8:00 و 19 و سه‎شنبه ساعت 4:00 روی آنتن می‎رود.

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما