امروز يك شنبه  ۱۷ آذر ۱۳۹۸

نسخه آزمایشی

افتخار میزبانی

مشاهده ۳۳۳
۱۳۹۸/۰۵/۲۶- ۱۲:۴۱

افتخار میزبانی

حمید قربانی جم مدیرکل صدا و سیمای خراسان شمالی در یادداشتی از توفیق میزبانی این استان از بیست و دومین جشنواره تولیدات مراکز استان‌های صدا و سیما در خراسان شمالی سخن گفته است.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، او در این یادداشت آورده است:

خــداونــد را شاکریم که توفیق یافتیم تا در دهه پر خیر و برکت امامت و ولایت و در آستانه عید سعید غدیر خم و سالروز میلاد سراسر سعادت حضرت امام علی‌النقی(ع) و هم‌زمان با سالروز بازگشت ورود آزادگان سرافراز به میهن عزیز، میزبان بیست و دومین جشنواره تولیدات مراکز استان‌های صدا و سیما در خراسان شمالی باشیم. هدهدهای خوش خبر در حالی بر قلّه آلاداغ، سالوک و شاه جهان می‌نشینند که دیار گنجینه فرهنگ‌ها و معرفت‌ها  رنگین‌کمان اقوام، مهیای استقبال از این رویداد بزرگ رسانه‌ای و سفیران فرهنگی سراسر ایران اسلامی‌شده‌اند.
در این مجال اقوام با محبت و همدل کرمانج، ترک، تات، ترکمن و فارسی زبان و نیز سایر اقوام و مردم میهمان نواز شیعه و سنی با وحدت و همبستگی در سایه ولایت، هویّت ملی خود را به بهترین شکل به نمایش می‌گذارند.
برگزاری جشنواره بیست و دوم  در استانی که 15 سال از تاسیس آن می‌گذرد فرصت مغتنمی است تا توانمندی‌ها و ظرفیت‌های ارزشمند بخش‌های مختلف این استان که به لحاظ داشتن ویژگی‌های خاص طبیعی و اقلیمی و تنوع آب و هوایی منحصر به فرد است و ظرفیت های بالایی دارد، از رسانه ملی معرفی شوند: این درحالی است که این اتفاق بزرگ بدون شک موتور محرّکه توسعه استان خواهد شد که امیدواریم در سال رونق تولید و آغازین ماه‌های گام دوم انقلاب بتوانیم با حضور ارزشمند نخبگان، فرهیختگان، هنرمندان، برنامه‌سازان و تولیدکنندگان فکر و اندیشه در مسیر تحقّق منوّیات رهبر معظم انقلاب(مدظله‌العالی) و معرفی توانمندی‌های تولیدی  و صنعتی استان به ویژه در بخش کشاورزی گام‌های بلندی را برداریم.
در این ایام که ساعت رسانه‌ای کشور به نام خراسان شمالی تنظیم می‌شود لازم می‌دانم به رسم ادب و قدرشناسی از جانب خود و مجموعه خانواده صدا و سیمای خراسان شمالی (شبکه اترک) از نگاه بلند و توسعه‌محور جناب آقای دکتر علی عسکری رئیس محترم سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران و رویکرد و حمایت ویژه جناب آقای دکتر دارابی معاون محترم امور استان‌ها که راهبری شایسته‌ای را برای تحقّق این مهّم در استان داشته‌اند و نیز تلاش‌های جناب آقای دکتر شجاعی استاندار محترم خراسان شمالی و حمایت‌های نماینده معزز ولی‌فقیه در استان و تمام مردم و مسئولان صمیمانه قدردانی و تشکر کنم. و به همه میهمانان گرانقدر و مهمانان برجسته استانی و ملّی که با حضور ارزشمند خود زینت بخش این محفل وزین رسانه‌ای شدند صمیمانه خیر مقدم عرض کنم.
امید که با تأسی از آرمان‌های حضرت امام خمینی(ره) و رهبر عزیز انقلاب و سه هزار شهید گلگون کفن این دیار، توفیق رفیق راهمان شود تا در مسیر رشد و بالندگی استان گام برداریم.
امید که دیر بمانید و خوب بپویید.

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما