امروز دوشنبه  ۷ بهمن ۱۳۹۸

نسخه آزمایشی

از راهکارهای افزایش رفاه در زندگی کارمند تا سیستم‌سازی موفق و روش‌های آن

مشاهده ۷۶
۱۳۹۸/۰۶/۰۳- ۱۵:۲۷
رادیو اقتصاد دوشنبه 4 شهریور در برنامه‌های «ایستگاه نود و هشت»، «کالای ایرانی»، «رویش» و ... به مباحث راهکارهای افزایش رفاه در زندگی کارمندی، سیستم سازی موفق و روش‌های آن و... می‌پردازد.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، برنامه «ایستگاه نود و هشت» دوشنبه 4 شهریور به مناسبت روز کارمند با موضوع راهکارهای افزایش رفاه در زندگی کارمندی پخش می‌شود. این برنامه کاری از گروه اقتصاد و جامعه، به تهیه کنندگی فرزانه صادقیان شنبه تا پنج شنبه ساعت 9 روی آنتن رادیو اقتصاد می‌رود.

در برنامه «رویش» ارشیا دکامی‌، کارشناس و مشاور مدیریت کسب و کار درباره سیستم سازی موفق و روش‌های آن صحبت می‌کند. تفویض اختیار و چالش‌های آن، حل مشکلات مربوط به سیستم سازی و تفویض اختیار از دیگر مواردی است که در برنامه مطرح می‌شود. این برنامه کاری از گروه کسب و کار، به تهیه کنندگی نازنین کتابچی روزهای شنبه تا پنج شنبه ساعت 8 شنوندگان را همراهی می‌کند.

برنامه «کالای ایرانی» امروز به بررسی کیفیت تولید مخازن پلاستیک (مخزن آب) خودرو می‌پردازد. تامین قطعات اولیه، قیمت، استاندارد، فرآیند تولید و نقش دولت در رونق تولید از مباحثی است که در برنامه مطرح می‌شود. برنامه «کالای ایرانی» کاری از گروه صنعت و بازرگانی، به تهیه کنندگی حمیده رضاسلطانی شنبه تا پنج شنبه ساعت 10 تقدیم شنوندگان می‌شود.

همچنین در برنامه «خوشه چین» دوشنبه، رضا پیرتاج، ارائه دهنده خدمات آبیاری هوشمند درخصوص مدیریت فناوری‌های نوین آبیاری صحبت می‌کند. بررسی نقش مدیریت آبیاری در استفاده بهینه از آب و مصداق‌های مدیریت آبیاری از دیگر بخش‌های برنامه است. برنامه «خوشه چین» کاری از گروه کشاورزی، به تهیه کنندگی مهدی شیار شنبه ساعت 13:30 روی آنتن می‌رود.

گفتنی است در برنامه «اقتصاد مجازی» خسرو سلجوقی، مشاور فناوری اطلاعات و ارتباطات درباره ارزیابی عملکرد مهمترین سامانه‌های الکترونیک کشور مطالبی را بیان می‌کند.

ضرورت طراحی، اصلاحات و پیاده سازی پروژه‌های آی تی محور دولت، لزوم ساماندهی مجدد و بهبود فرایند سامانه الکترونیک نیما، بررسی وضعیت فعلی عملکرد سامانه نیما در مدیریت ارز، لزوم حذف مبادلات خرد از سامانه  نیمایی و ... از دیگر موارد مطرح در برنامه است. برنامه «اقتصاد مجازی» کاری از گروه کسب و کار، به تهیه کنندگی مطهره مهرابی ساعت 14 روی آنتن می‌رود.

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما