امروز يك شنبه  ۶ بهمن ۱۳۹۸

نسخه آزمایشی

قدردانی از صداوسیمای یزد در اجلاس بین‎‌المللی پیرغلامان حسینی

مشاهده ۱۷۱
۱۳۹۸/۰۶/۲۰- ۱۳:۱۰
از دکتر پهلوانیان مدیرکل و قائم‎مقام و جمعی از مدیران و معاونان صداوسیمای یزد برای همراهی در برگزاری هفدهمین اجلاس بین‎المللی پیرغلامان و خادمان حسینی در یزد قدردانی شد.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه یزد در این مراسم با قدردانی از میزبانی شایسته اهالی حسینیه ایران از پیرغلامان گفت: برگزاری این اجلاس نشان از عشق و ارادت قلبی مردم استان یزد به امام حسین (ع) است.
آیت‎الله ناصری با بیان اینکه عزاداری مردم استان یزد در همه جای دنیا زبانزد است افزود: این شور و شعور حسینی، یزد را به حسینیه ایران تبدیل کرده است.
استاندار یزد هم در این مراسم با قدردانی از همه عوامل اجرایی و مجموعه صداوسیما در پوشش رسانه‌ای اجلاس افزود: برگزاری شایسته اجلاس پیرغلامان نشان از اراده جمعی و همدلی برای تقویت ارزش‌های دینی در استان بود.
دکتر طالبی گفت: در برگزاری اجلاس بین‎المللی پیرغلامان همه دستگاه‌ها به‎صورت بسیجی و جهادی پای کار بودند و هیچ ریالی از محل اعتبارات دولتی هزینه نشد و این مراسم با کمک‌های خیران و هیئت برگزار شد.
ترحمی معاون سیاسی امنیتی استاندار هم با اشاره به برگزاری هفدهمین اجلاس بین‎المللی تجلیل از پیرغلامان حسینی در پنچ نقطه از استان و حضور ۹۱۲ نفر از پیرغلامان و خادمان حسینی از ۲۳ کشور دنیا از دست‎اندرکاران برگزاری این اجلاس قدردانی کرد.
دکتر پهلوانیان مدیرکل صداوسیمای مرکز یزد هم با اشاره به برگزاری کم نظیر هفدهمین اجلاس بین‎المللی پیرغلامان حسینی گفت: همگرایی عاشقانه با محور امام حسین (ع)، حسینیه ایران را در تاریخ ماندگار کرد.
همچنین در این مراسم پرچم حرم حضرت رقیه (س) به تولیت امامزاده سید جعفرمحمد(ع) یزد اهدا شد.

تصاویر

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما