امروز شنبه  ۲۵ مرداد ۱۳۹۹

نسخه آزمایشی

پخش ویژه برنامه‌های بازگشایی مدارس از رادیو نمایش

مشاهده ۱۴۵
۱۳۹۸/۰۶/۳۰- ۱۵:۰۴
رادیو نمایش همزمان با فرا رسیدن ماه مهر و بازگشایی مدارس، ویژه برنامه‌هایی را به این مناسبت روی آنتن می‌برد.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، برنامه‌های تولیدی «صبح زیبا »، «زورق خیال»، برنامه‌های زنده «گیومه» و «زنگ اول» و سریال‌های «بوی ماه مهر» و «در جستجوی پسرک» به صورت ویژه به بازگشایی مدارس می‌پردازند.

برنامه «صبح زیبا» به نویسندگی مجید حیدری و تهیه‌کنندگی فرشاد آذرنیا، در هفته اول مهر در قالبی نمایشی به بازشدن مدارس می‌پردازد. این برنامه هر روز ساعت 6:30 صبح از رادیو نمایش پخش می‌شود.

برنامه «زورق خیال» به تهیه کنندگی فرشاد آذرنیا، هر روز ساعت 6:15،  قصه مدیر مدرسه جلال آل احمد را با اجرای نمایشی ایوب آقاخانی در قالب کتاب گویا به روی آنتن می‌برد.

برنامه زنده رادیویی «گیومه» این هفته، با حضور میهمانانی از آموزش و پرورش به موضوع هنر در مدارس می‌پردازد. این برنامه به تهیه کنندگی آزاده شاهرخ مهر ساعت 9 تا 10:30 به صورت زنده از رادیو نمایش تقدیم مخاطبان می‌شود.

برنامه زنده «زنگ اول» به نویسندگی حامد کریمی و تهیه کنندگی رویا ولی زاده، نیز از امروز تا پنج‌شنبه ساعت 7:15 به موضوعات کلاس اولی‌ها، مشکل بیدارشدن صبح، نظم و بی نظمی‌ها در طول سال تحصیلی، اقتصاد مدرسه، احترام به معلمین و اولیای مدرسه و ارزش یادگیری می‌پردازد.

نمایش «بوی ماه مهر» به نویسندگی ویدا دانشمند، کارگردانی بهرام ابراهیمی و تهیه‌کنندگی فرشاد آذرنیا، هر روز ساعت 8:45 از رادیو نمایش پخش می‌شود. در خلاصه داستان این نمایش آمده که مدرسه بهرنگ به دلیل جابه جایی خانه‌شان عوض می‌‌شود و همین موضوع باعث می‌شود در مدرسه کارهای عجیب و غریب انجام دهد...

نمایش «در جستجوی پسرک» نیز به نویسندگی داریوش روحی، کارگردانی مجید حمزه و تهیه کنندگی ژاله محمدعلی، هر روز ساعت 3 بامداد از رادیو نمایش شنیده می‌شود. داستان این نمایش درباره پسرک دستفروشی است که با ثروتی که توسط  پیرمرد متمولی به او به ارث می رسد، به مدرسه می‌رود. این دو نمایش به هنرمندی بازیگران اداره کل هنرهای نمایشی رادیو به تازگی در رادیو نمایش تولید شده است.

 

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما