امروز شنبه  ۲۵ مرداد ۱۳۹۹

نسخه آزمایشی

پخش «گ مثل گپ» با حضور حمید رضا پگاه

مشاهده ۲۱۶
۱۳۹۸/۰۷/۰۱- ۱۳:۱۸
برنامه رادیویی «گ مثل گپ» با اجرای بهرام ابراهیمی، هنرمند نام آشنای سینما، تئاتر، رادیو و تلویزیون روی آنتن رادیو نمایش می‎رود.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، زهره سربازی تهیه‎کننده برنامه رادیویی «گ مثل گپ» ضمن اعلام این مطلب افزود: «گ مثل گپ» عنوان برنامه‎ای رادیویی است که گفت‎وگوی صمیمی‌ با اهالی  سینما و موسیقی دارد و روزهای پنجشنبه و جمعه از رادیو نمایش پخش می‌شود.
این پنجشنبه و جمعه گفت‎وگویی با حمیدرضا پگاه بازیگر سینما و تلویزیون می‎شود، او در مجموعه تلویزیونی «با من بمان» و «آوای باران» و دیگر مجموعه‌ها و فیلم‎های تلویزیونی و سینمایی به ایفای نقش پرداخته است.

یکی از اتفاقات جالب در این قسمت از برنامه، آن است که اولین تجربه حمید ضا پگاه با بهرام ابراهیمی در سریال ضلع ششم مطرح می‎شود و این هفته بعد از مدت‎ها این دو هنرمند در استودیو رادیو نمایش مقابل یکدیگر می نشینند تا گفت‎وگویی صمیمانه داشته باشند.

قرار است در برنامه این هفته «گ مثل گپ» با توجه به حضور حمیدرضا پگاه در برنامه، دیالوگ‎ها و قسمت‎های خاطره‎انگیزی از فیلم های این هنرمند از رادیو نمایش پخش شود.

«گ مثل گپ»، به تهیه‎کنندگی زهره سربازی، نویسندگی مریم توفیقی و لیلا صفری، اجرای بهرام ابراهیمی، هماهنگی اکرم خیرخواه، پنجشنبه و جمعه، ساعت 20:30 از رادیو نمایش پخش می‌شود.

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما