امروز شنبه  ۵ مهر ۱۳۹۹

نسخه آزمایشی

بازدید مدیرکل شبکه قزوین از محل فیلم‎برداری تله‏‎فیلم «متین بانو»

مشاهده ۱۵۴
۱۳۹۸/۰۷/۱۱- ۱۱:۲۹
سعید انبارلویی به همراه جمعی از معاونان خود با حضور در محل تولید تله‎فیلم «متین بانو» با عوامل این اثر دیدار و گفت‎وگو کرد.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، در این بازدید مدیرکل این مرکز ضمن شنیدن دغدغه‌ها و موانع پیش روی تهیه‎کننده این تله فیلم از ظرفیت‎های اثرگذار و عبرت‎آموز تاریخ معاصر سخن گفت و سوژه‌های مرتبط با این مقوله و چگونگی بسط این مفاهیم تاریخی به موضوعات اجتماعی امروز و تبیین سبک زندگی اسلامی، ایرانی برای مخاطبان را از تکالیف برنامه‎سازان و فعالان این عرصه دانست و افزود: تاریخ یک سرمایه بسیار ارزشمند است و به همین منظور خدای متعال در قرآن کریم، اهل بیت علیهم السلام، بزرگان و دانشمندان همگی ما را به مطالعه تاریخ دعوت کرده‎اند.
«متین بانو» با موضوع معرفی تلاش‎ها و اقدامات زنانی که هم‎دوش مردان با حفظ حجاب در به ثمر رساندن انقلاب اسلامی نقش بسزایی داشتند، در شبکه قزوین تولید می‌شود. این تله فیلم داستانی بومی از وقایع اجتماعی، سیاسی و فرهنگی است که در بستری تاریخی اتفاق می‎افتد.
این مجموعه در دل خود نگاهی هم به صنعت فرش قزوین به عنوان صنعت بومی استان، حمایت از کالای ایرانی، مقابله با استعمار و رویدادهای تاریخی در روزهای آغازین انقلاب اسلامی دارد. در تله فیلم «متین بانو» چالش‎های اجتماعی و فرهنگی عمیقی همچون فرهنگ مطرود «خوانین» در مناطق روستایی و محروم به نمایش گذاشته است که با ظلم و ستم زندگی و معیشت مردم را در گرو منافع طاغوت نگاه می‎داشتند.
تله فیلم «متین بانو» باموضوع اهداف و چشم اندازهای مقام معظم رهبری در بیانیه گام دوم انقلاب در شبکه قزوین تولید می‌شود و نگاهی چند وجهی به تاریخ و فرهنگ کشور دارد.
تله فیلم «متین بانو» به تهیه‎کنندگی حسن دهقان و کارگردانی محمد رسولی به مدت 90 دقیقه در شبکه قزوین تهیه می‌شود.

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما