امروز شنبه  ۱۰ اسفند ۱۳۹۸

نسخه آزمایشی

تلاش نمایندگان دموکرات آمریکا برای استیضاح ترامپ

مشاهده ۱۷۴
۱۳۹۸/۰۷/۱۳- ۱۳:۵۳
برنامه این هفته «ما مردم» شبکه پرس تی وی به بحث و بررسی درخصوص تلاش‎های نمایندگان دموکرات آمریکا برای استیضاح دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا می‌پردازد.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، این برنامه ضمن واکاوی اقدام دونالد ترامپ در برقراری تماس تلفنی با ولادمیر زلیسنسکی رئیس جمهور اوکراین مبنی بر ارائه اطلاعات درباره فعالیت‎های غیرقانونی اقتصادی‌ هانتر بایدن پسر جو بایدن نامزد احتمالی انتخابات سال آینده میلادی و اعطای کمک 290 میلیارد دلاری آمریکا منوط به ارائه این اطلاعات به مرور دوران ریاست جمهوری ترامپ و اقدامات غیرقانونی وی در این بازه زمانی می‎پردازد.

این برنامه همچنین ضمن نقد و گفت‎وگو درباره میزان احتمال موفقیت دموکرات ها در استیضاح دونالد ترامپ، نظرات تحلیلگران در این زمینه را به بحث و تبادل نظر می‎گذارد و موضوع استیضاح ریچاد نیکسون رئیس جمهور آمریکا در دهه 1970 میلادی بر سر ماجرای واترگیت و عدم موفقیت نمایندگان در عزل نیکسون و همچنین تنش‎های اخیر میان دموکرات ها و جمهوری خواهان در آستانه انتخابات 2020 و پیامدهای این درگیری‌ها را بررسی می‎کند.

«ما مردم» در ادامه درباره خشونت‎ها در ایالت مینه سوتا به گفت‎وگو می‌پردازد و رفتارهای خشونت آمیز پلیس آمریکا از جمله قتل مردی 31 ساله به‎دست افسر پلیس این کشور، آمار قربانیان خشونت نیروهای پلیس در آمریکا و افزایش روزافزون این آمار را بررسی می‎کند.

«ما مردم» به تهیه‎کنندگی عاطفه سادات دربندی شنبه 13 مهر، ساعت 20 به وقت تهران به مدت 25 دقیقه از شبکه پرس تی وی پخش می‌شود. تکرار این برنامه دوشنبه ساعت 23 بامداد، 7 و 18 و سه‎شنبه ساعت 3 روی آنتن می‎رود.

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما