امروز شنبه  ۲۵ مرداد ۱۳۹۹

نسخه آزمایشی

قدردانی وزیر ورزش و جوانان از ترویج ورزش همگانی در برنامه‌های رسانه ملی

مشاهده ۲۸۲
۱۳۹۸/۰۷/۱۴- ۱۲:۲۲
وزیر ورزش و جوانان در نامه ای به رئیس رسانه ملی از برنامه‌های رادیویی و تلویزیونی رسانه ملی که با موضوع ورزش همگانی روی آنتن می‌روند قدردانی کرد.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، مسعود سلطانی‌فر وزیر ورزش و جوانان در نامه‌ای به دکتر علی عسکری رئیس سازمان صداو سیما از تلاش‌های مدیران و برنامه‌سازان معاونت‌های صداوسیما که  با درک شرایط ورزش همگانی کشور و ضرورت افزایش تحرک و فعالیت بدنی مردم، با افزایش زمان تولید و پخش برنامه‌هایی با موضوع ورزش همگانی فرصت ارتقای آگاهی و شناخت هر چه بیشتر جامعه را در زمینه این مقوله مهم فراهم کرده‌اند؛ قدردانی می‌کنم.

برنامه‌های(شبکه ورزش سیما: برنامه‌های از شنبه، آقای ورزش، باشگاه خانگی، ورزش قهرمانان و کوه‌گشت)، (شبکه سلامت سیما: برنامه ایران فعال)، (شبکه رادیویی سلامت: برنامه‌ افق روشن)و (شبکه رادیویی ورزش: برنامه صبح و ورزش) از جمله برنامه‌هایی هستند که وزیر ورزش و جوانان در این نامه از آن‌ها یاد و قدردانی کرده است.

سلطانی فر در این نامه ابراز امیدواری کرده است این توجه و حمایت رسانه‌ای تداوم یافته و برنامه‌های رسانه ملی زمینه همگانی شدن ورزش در کشور و به‌ویژه افزایش سهم ورزش در سلامت عمومی و پیشگیری از بیماری‌ها را فراهم کند.

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما