امروز شنبه  ۲۵ مرداد ۱۳۹۹

نسخه آزمایشی

پخش دو فیلم سینمایی جدید از قاب شبکه چهار

مشاهده ۲۷۴
۱۳۹۸/۰۷/۲۲- ۰۸:۳۷
شبکه چهار سیما برای دو روز پایان هفته فیلم‎های سینمایی «چهارصد روز» و «ناخواسته» را برای اولین بار روی آنتن می‌برد.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، فیلم سینمایی «چهارصد روز» به کارگردانی مت آسترمن روز پنجشنبه 25 مهر، ساعت 20:45 از شبکه چهار سیما پخش می‌شود.
در داستان فیلم آمده است: چهار فضانورد جوان برای یک دوره آزمایشی به یک مکان شبیه‎سازی شده در زیر زمان وارد می‌شوند که قرار است زندگی در شرایط دشوار در فضا را تجربه کنند. آن‎ها بعد از گذشت چند ماه متوجه می‌شوند که گویا در این محفظه تنها رها شده‎اند چون ارتباط با مرکز هم قطع شده است. روزها می‌گذرد اما هیچ خبری نیست آن‎ها بیش از یک سال است که تنها رها شده‎اند و بین خود به شدت دچار تنش و درگیری شده‎اند. ناگهان متوجه می‌شوند مردی از راه کانال وارد سفینه شده و به دنبال غذا می‌گردد. آن‎ها نیز تصمیم می‌گیرند از محفظه خارج شوند...
این فیلم در ژانر علمی و تخیلی محصول 2015 آمریکا است و در آن دین کوک، کیتی لاتز، برندان روث و بن فلدمن ایفای نقش کرده‎اند. فیلم سینمایی «ناخواسته» به کارگردانی و نویسندگی برزو نیک‌نژاد و تهیه‌کنندگی سیدامیر سیدزاده 26 مهر، ساعت 20:45 برای اولین بار از شبکه چهار سیما به نمایش در می‎آید.
«ناخواسته» اولین فیلم برزو نیک‌نژاد در مقام کارگردان است که در ژانر اجتماعی ساخته شده است و در بخش مسابقه فیلم‌های اول سی و دومین جشنواره فیلم فجر به نمایش در آمد. این فیلم در جشنواره سی‎ودوم فیلم فجر نامزد دریافت سیمرغ کارگردانی بخش نگاه نو شد.
مهتاب کرامتی، مهرداد صدیقیان، ستاره اسکندری، محمدمهدی فقیه منفرد، فرهاد قائمیان، الناز حبیبی و محمد سیدزاده بازیگران فیلم «ناخواسته» هستند.
در خلاصه داستان فیلم «ناخواسته» آمده است: طلبه جوانی از قم به سمت نایین حرکت می‌کند و برای خرج سفر و تنها نماندن چند مسافر نیز سوار می‌کند. مسافرانی که هرکدام قصه‌ای دارند و طلبه جوان هم ناخواسته درگیر قصه‌هایشان می‌شود...
واحد تامین برنامه شبکه چهار سیما هر هفته در روزهای پنجشنبه و جمعه ساعت 20:45 یک اثر سینمایی را تقدیم علاقه‎مندان به هنر هفتم می‌کند.

ویدئوها

تصاویر

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما