امروز شنبه  ۲۵ مرداد ۱۳۹۹

نسخه آزمایشی

«داخل اسرائیل» از تبلیغ برده‎داری و نژادپرستی خاخام‎ها می‌گوید

مشاهده ۱۶۵
۱۳۹۸/۰۷/۲۹- ۱۳:۴۳
برنامه «داخل اسرائیل» (Dentro de Israel) که از شبکه اسپانیایی زبان هیسپان تی وی روی آنتن می‎رود، این هفته به بررسی تلاش برخی خاخام‌ها برای ایجاد تفرقه بین یهودیان و غیریهودیان می‌پردازد.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، برنامه «داخل اسرائیل» سعی دارد به موضوعاتی بپردازد که نشانگر حقیقت فروپاشی داخلی رژیم صهیونیستی است و در این قسمت نشان می‌دهد که در افشاگری‌های اخیر، رسانه‌های اسرائیلی ویدئوهایی از یک آکادمی مهم مذهبی اسرائیل منتشر کرده‎اند که برتری اسرائیل را تبلیغ می‌کنند.

کانال ۱۳ نیوز مجموعه‎ای از ویدئوهای بدون تاریخ را منتشر کرده است که در آن می‎توان دو خاخام از یک آکادمی نظامی را دید که ستایش برده‎داری می‌کنند و به دفاع از ایدئولوژی آدولف هیتلر و اظهارنظرهای نژادپرستانه می‌پردازند ضمن اینکه در حال تبلیغ برتری یهودیان هستند.
در این برنامه می‌بینیم رئیس آکادمی نظامی دیوید بنی دیوید آرزوی بازگشت برده داری را دارد. خاخام الیزر کشتیل معتقد است که برده داری نظم طبیعی است و به شاگرانش می‌گوید: «برده یهودی بودن بهترین است!».
«داخل اسرائیل» به تهیه‎کنندگی حسین الشیماری و محصول پرس تی وی، با زبانگردانی اسپانیایی، سه شنبه ساعت ۵:۳۰ و ۱۴:۳۰، چهارشنبه ساعت ۴:۳۰ به مدت ۲۵ دقیقه از شبکه هیسپان تی وی پخش می‎شود. زمان تکرار این برنامه پنجشنبه ساعت ۱۰:۳۰ و جمعه ساعت ۱۳:۳۰ است.

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما