امروز شنبه  ۲۵ مرداد ۱۳۹۹

نسخه آزمایشی

واکاوی اتهامات مطرح شده علیه پروفسور سلیمانی در شبکه پرس تی وی

مشاهده ۱۶۳
۱۳۹۸/۰۷/۲۹- ۱۳:۴۵
شبکه پرس تی وی با تولید مستندی 10 دقیقه‎ای، ضمن واکاوی اتهامات مطرح شده علیه پروفسور مسعود سلیمانی محقق و استاد دانشگاه ایرانی و بازداشت وی در آمریکا به بررسی وضعیت زندانیان سیاسی در آمریکا می‎پردازد.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، این مستند به تهیه‎کنندگی مهدی عرب ضمن مروری بر بازداشت پروفسور مسعود سلیمانی متخصص سلول‎های بنیادین پس از سفر تحقیقاتی وی به آمریکا، اتهامات واهی مطرح شده علیه وی را واکاوی می‎کند.
این برنامه با نگاهی به سخنان منصوره موحدین، رئیس دانشکده پزشکی دانشگاه تربیت مدرس در ارتباط با دستگیری دکتر سلیمانی درخصوص سفر این محقق به آمریکا در پی دعوت کلینیک پزشکی مشهور Mayo، دلایل بازداشت و اهمیت کارهای تحقیقاتی و پژوهشی این محقق ایرانی را بررسی می‎کند.
این مستند همچنین ضمن مروری بر سابقه بازجویی دانشجویان ایرانی توسط پلیس فدرال آمریکا و اهداف دولت ایالات متحده از دستگیری و بازداشت افرادی همچون پروفسور سلیمانی به بحث و گفت‌وگو پیرامون اقدامات آمریکا در دستگیری و بازداشت سایر ایرانی‌ها از آغاز انقلاب اسلامی و بازداشت شهروندان سایر کشورهای جهان از جمله روسیه، کوبا، ونزوئلا، سوریه و لبنان توسط آمریکا می‎پردازد.
مستند «زندانیان سیاسی در آمریکا» دوشنبه 29 مهر، ساعت 20:20 از شبکه پرس تی وی پخش می‌شود و تکرار آن سه‎شنبه ساعت 10:20 و 17:20 و پنجشنبه ساعت 03:20 و 8:20 روی آنتن می‎رود.

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما