امروز چهارشنبه  ۷ خرداد ۱۳۹۹

نسخه آزمایشی

میراث آمریکا در خاورمیانه به روایت پرس تی وی

مشاهده ۱۲۸
۱۳۹۸/۰۸/۱۱- ۱۳:۲۸
گزارش آمریکا مبنی بر کشته شدن ابوبکر البغدادی، رهبر گروه تروریستی داعش و پیامدهای حضور این کشور در خاورمیانه در برنامه این هفته «ما مردم» در شبکه پرس تی وی به بحث و بررسی گذاشته می‎شود.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، این برنامه به تهیه‎کنندگی عاطفه سادات دربندی با اشاره به تعیین جایزه 25 میلیون دلاری از سوی آمریکا در سال 2017 برای ابوبکر البغدادی به گفت‎وگو درخصوص واکنش‎های ترامپ در قبال کشته شدن این تروریست و مقایسه نحوه اعلام خبر کشته شدن البغدادی توسط ترامپ با اعلام خبر کشته شدن بن لادن از زبان باراک اوباما در رسانه‌ها می‌پردازد.

در ادامه این برنامه که با حضور ادوارد کوریگان کارشناس سیاسی و وکیل مدافع حقوق بشر و رابرت فانتینا روزنامه نگار و فعال حقوق بشر روی آنتن می‎رود، ضمن بررسی حضور نظامی آمریکا در خاورمیانه و ادعاهای این کشور مبنی بر مبارزه با تروریسم در سال‌های اخیر و تاثیر آن بر بی ثباتی منطقه، بحث و تبادل نظر پیرامون خروج نظامی آمریکا از شمال سوریه، حملات ترکیه به مناطق کردنشین و آزاد شدن صدها تروریست داعشی از زندان‌های تحت کنترل نیروهای کرد صورت می‌گیرد.

واکاوی اقدام آمریکا در انتقال نیروهای نظامی این کشور از سوریه به عراق و مروری بر اقدامات ادعایی آمریکا در سال‎های اخیر در خصوص مبارزه با تروریست‎های داعش در سوریه و عراق نیز از دیگر موضوعات بررسی در این برنامه است.

«ما مردم» شنبه 11 آبان ساعت 20 به وقت تهران به مدت 25 دقیقه از شبکه پرس تی وی پخش می‌شود. تکرار این برنامه دوشنبه ساعت 23 بامداد، 7 و 18 و سه‏‎شنبه ساعت 3 روی آنتن می‎رود.

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما