امروز چهارشنبه  ۷ خرداد ۱۳۹۹

نسخه آزمایشی

مروری بر آخرین تحولات «برگزیت» در پرس تی وی

مشاهده ۱۰۴
۱۳۹۸/۰۸/۱۲- ۱۳:۰۸
برنامه این هفته «جزیره» (The Isle) در شبکه پرس تی وی، ضمن مروری بر آخرین تحولات برگزیت به بازخوانی تراژدی سوختن برج گرنفل و تلاش مسئولان برای پنهان‎کاری این موضوع می‌پردازد.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، این برنامه به تهیه‎کنندگی حامد عزتی‎زاده با نگاهی به تحولات اخیر درباره موضوع خروج بریتانیا از اتحادیه اروپا، موافقت 27 کشور عضو اتحادیه اروپا با تعویق برگزیت تا 31 ژانویه سال جاری میلادی را بررسی می‎کند.

این برنامه ضمن واکاوی واکنش‎‏ها در پارلمان بریتانیا درخصوص خروج بریتانیا از اتحادیه اروپا به نقد و گفت‎وگو پیرامون اظهارات بوریس جانسون درخصوص برگزیت می‎پردازد و واکنش احزاب مخالف جدایی بریتانیا از اتحادیه اروپا نسبت به تعویق سه ماهه برگزیت و تاثیرات اقتصادی حاصل از این موضوع بر وضعیت بریتانیا را به تبادل نظر می‎گذارد.

در این برنامه همچنین ماجرای آتش سوزی برج گرنفل لندن و تلاش مقامات انگلیس برای پنهان کردن لاپوشانی کوتاهی‌های خود در این زمینه بررسی می‎شود.

«جزیره» به تهیه‎کنندگی حامد عزتی‎زاده دوشنبه 13 آبان، ساعت 14:30 به وقت تهران به مدت 25 دقیقه از شبکه پرس تی وی پخش می‌شود. تکرار این برنامه نیز دوشنبه ساعت 23 ، سه‎‏شنبه ساعت 12 و 19 و چهارشنبه ساعت 3، 8 و 16 پخش می‎شود.

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما