امروز چهارشنبه  ۷ خرداد ۱۳۹۹

نسخه آزمایشی

بررسی ابعاد دشمنی آمریکا با ملت ایران در گذشته و حال در برنامه «رو در رو»

مشاهده ۲۰۹
۱۳۹۸/۰۸/۱۴- ۱۲:۳۸
مجله سیاسی شبکه چهار سیما این هفته به بررسی ابعاد دشمنی آمریکا با ملت ایران در گذشته و حال می‌پردازد.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، گفت‎وگوی زنده تلویزیونی «رو در رو» چهارشنبه 15 آبان، با موضوع «ریشه‌های دشمنی آمریکا با انقلاب اسلامی ایران» روی آنتن می‎رود.
دکتر مراد عنادی مجری کارشناس برنامه این هفته میزبان دکتر سید نظام الدین موسوی کارشناس مسائل سیاسی می‌شود و با وی در خصوص ابعاد دشمنی امریکا با ملت ایران در گذشته و حال و شیوه‌های نوین این دشمنی می‌پردازد. تسخیر لانه جاسوسی آمریکا در 13 آبان سال 1358، نقطه اوج استقلال طلبی و استعمارستیزی ملت انقلابی ایران است که علاوه بر تثبیت حاکمیت ملی و سرزمینی در داخل جغرافیای ایران، همینه جهانی آمریکا را در هم کوبید و زمینه‌های تثبیت و استقرار نظام جمهوری اسلامی و عبور از انواع توطئه‌های ضد انقلابی را فراهم کرد. اما ریشه‌های بی‌اعتمادی و بدبینی ملت ایران از استعمار جهانی آمریکا را نه در دشمنی با انقلاب اسلامی‌ که در مداخلات تاریخی عیله ملت ایران باید جست که نمونه‌های آن پیش از انقلاب و از جمله در کودتای آمریکایی 28 مرداد علیه دولت ملی ایران روی داد و در سال‌های بعد به شیوه‌های مختلف ادامه یافت.
این برنامه به تهیه‎کنندگی سید مهدی حسینی، کاری از گروه سیاسی شبکه چهار سیماست و چهارشنبه‌ها ساعت 19 به صورت زنده، روی آنتن شبکه چهار سیما می‌رود.

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما