امروز چهارشنبه  ۱۸ تير ۱۳۹۹

نسخه آزمایشی

مصرف نگران کننده مشروبات الکلی در انگلیس به روایت پرس تی وی

مشاهده ۱۵۰
۱۳۹۸/۰۸/۲۰- ۱۴:۱۲
مصرف نگران کننده مشروبات الکلی در انگلیس و نقش این کشور در ناآرامی‌های عراق عناوین دو موضوعی است که در برنامه این هفته «جزیره» (The Isle) شبکه پرس تی به نقد و بررسی گذاشته می‎شود.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، این برنامه با نگاهی به افزایش میزان مصرف الکل در جامعه انگلیس و واکاوی علل این مسئله به بحث و بررسی درخصوص تاثیر مصرف الکل بر کودکان و نوجوانان انگلیسی و پیامدهای منفی آن بر جسم و روان آن‎ها می‌پردازد.
در ادامه این برنامه تحمیل هزینه 5/3 پوندی مصرف الکل بر سازمان خدمات بهداشت ملی (NHS) در انگلیس و گسترش استفاده از الکل در مدارس انگلیس نیز به بحث و گفت‎وگو درمی‎آید. این برنامه همچنین ضمن مروری بر ناآرامی‌های اخیر در عراق و نقش انگلیس در تشدید این ناآرامی‌ها به تبادل نظر درخصوص منشا این ناآرامی‌ها و اعتراضات که از خارج از مرزهای این کشور مدیریت و هدایت می‌شود، می‎پردازد. در این زمینه نقش انگلیس در تغییر نگرش افکار عمومی مردم خاورمیانه و استفاده انگلیس از شبکه‌های اجتماعی همچون توییتر، اینستاگرام و فیسبوک برای تغییر دیدگاه‌های مردم کشورهای مختلف واکاوی می‎شود.
«جزیره» به تهیه‎کنندگی حامد عزتی‎زاده دوشنبه 20 آبان ساعت 14:30 به وقت تهران به مدت 25 دقیقه از شبکه پرس تی وی پخش می‌شود. تکرار این برنامه نیز دوشنبه ساعت 23، سه‎شنبه ساعت 12 و 19 و چهارشنبه ساعات 3، 8 و 16 پخش می‎شود.

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما