امروز چهارشنبه  ۱۸ تير ۱۳۹۹

نسخه آزمایشی

با حضور مدیر شبکه یک و استاندار کرمانشاه؛
با حضور مدیر شبکه یک و استاندار کرمانشاه؛

تفاهم نامه همکاری برای تولید سریال نون.خ امضا شد

مشاهده ۳۰۲
۱۳۹۸/۰۸/۲۰- ۱۶:۴۲
تعداد بازدید:302
استاندار کرمانشاه در مراسم امضای تفاهم نامه همکاری تولید فصل دوم مجموعه تلویزیونی «نون.خ» گفت :ما در دولت در تلاشیم تا اورامانات را ثبت جهانی کنیم و فیلمبرداری فصل دوم نون خ در این منطقه می تواند موجب تسریع در این مهم شود.

 به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، همزمان با آغاز هفته وحدت و در آستانه میلاد با سعادت نبی اکرم (ص) و امام جعفر صادق(ع)، در مراسمی تفاهم نامه همکاری برای تولید فصل دوم سریال نون .خ به امضای مجید زین العابدین مدیر شبکه یک و هوشنگ بازوند استاندار کرمانشاه رسید.

مجید زین العابدین مدیر شبکه یک سیما در این مراسم با بیان اینکه در نوروز 98 خیلی خوب توانستیم رسوم و آداب مردم خون گرم کرد را در سریال نون خ به تصویر بکشیم گفت: شاید در برنامه‌های مختلف تلویزیون تصاویر خوبی از مردم کرد نشین نمایش داده شده باشد اما هیچ برنامه ای مانند سریال نون خ نتوانست به خوبی هویت هموطنان کرد را بازنمایی کند.

وی با بیان اینکه سریال «نون خ » در نوروز 98 بیشترین بیننده را به خود اختصاص داد گفت: همین رضایتمندی ما را برای تولید فصل دوم آن مشتاق کرد و امیدواریم فصل دوم از لحاظ کیفی و محتوایی جذاب تر باشد.

مدیر شبکه یک با اشاره به این که تاکنون چندکشور همسایه پیشنهاد خرید حق پخش سریال نون خ را داشتند، افزود: جالب است که در فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی داخلی و خارجی هم این سریال جزو پر بیننده ترین سریال ها بوده است. زین العابدین با ابراز خوشحالی از اینکه قرار است فصل دوم این سریال با حمایت استاندار فرهنگ دوست کرمانشاه تولید شود گفت: امیدواریم تولید این سریال بتواند در بازنمایی ظرفیت های جهانی استان کرمانشاه در ابعاد مختلف کمک کند.

در ادامه مهدی فرجی تهیه کننده مجموعه تلویزیونی نون خ با اعلام اینکه ما از چهار ماه قبل وارد مرحله پیش تولید فصل دوم شده ایم و به همراه تیم تولید، لوکیشن‌های مورد نظر هم انتخاب شده است گفت:

بهره مندی بیشتر از بازیگران بومی و ظرفیت های استان در سری دوم نون خ، افزایش یافته و ما در این فصل بیش از دو برابر از هموطنان کردزبان بهره خواهیم برد.

وی با اعلام اینکه براساس پیش بینی‌ها، تا دو هفته آینده کار فیلمبرداری آغاز می‌شود درخصوص زمان پخش این سریال گفت: این سریال در بهترین زمان یعنی ماه مبارک رمضان سال 99 پخش خواهد شد و امیدوارم در 25 شبی که این مجموعه روی آنتن می رود، بتوانیم حق مطلب را ادا و رضایت مخاطبان را جلب کنیم.

استاندار کرمانشاه هم در ادامه این مراسم ضمن تبریک هفته وحدت و میلاد با سعادت پیامبر اسلام حضرت محمد(ص) و امام جعفر صادق(ع)، اظهار داشت:سازمان صداوسیما در زلزله اخیر در پیگیری حل مشکلات مردم کمک شایانی کرد و موجب تسریع در حل امور شد و برگزاری جشنواره پویانمایی نیز حال مردم مصیبت زده را بهتر کرد که اینجا لازم است از دکتر علی عسکری قدردانی ویژه ای داشته باشم.

وی با ابراز رضایت از امضای توافق نامه همکاری تولید فصل دوم سریال فاخر نون خ گفت: این سریال در معرفی آداب مردم کردزبان به جهانیان می تواند کمک شایانی کند.

هوشنگ بازوند با بیان اینکه ما در دولت در تلاشیم تا اورامانات را ثبت جهانی کنیم گفت: فصل دوم نون خ هم قرار است در این منطقه فیلمبرداری شودو ما امیدواریم این سریال بتواند در تسریع ثبت جهانی آن کمک کند. استاندار کرمانشاه از میزبانی استان کرمانشاه  از  کنفرانس بین الملل گردشگری روستایی 2020 در سال 99 با حضور کشورهای مختلف جهان خبرداد و افزود: سریال نون خ در معرفی استان ما و مردم خون گرم کرد موثر و مفید است.

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما