امروز پنج شنبه  ۱ آبان ۱۳۹۹

نسخه آزمایشی

پرس تی وی بررسی می کند؛
پرس تی وی بررسی می کند؛

نگاهی به نامزدی شهردار پیشین نیویورک در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا

مشاهده ۲۲۶
۱۳۹۸/۰۹/۰۹- ۱۳:۵۱
تعداد بازدید:226
نامزدی مایکل بلومبرگ شهردار پیشین نیویورک برای انتخابات ریاست جمهوری 2020 آمریکا و واکنش‎های مرتبط با آن در برنامه این هفته «ما مردم» به بحث و تبادل نظر گذاشته می‎شود.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، این برنامه به تهیه‎کنندگی عاطفه‎سادات دربندی ضمن واکاوی واکنش‎های ترامپ و حزب جمهوری خواه نسبت به نامزدی بلومبرگ به بررسی امکان استفاده ترامپ از این موضوع برای ایجاد شکاف در دل دموکرات‎ها می‎پردازد. در این برنامه همچنین شباهت‎های مایکل بلومبرگ با دونالد ترامپ از نظر ثروت و موقعیت اقتصادی به بحث گذاشته می‎شود و تفاوت‎های این دو، از نظر نوع نگرش آن‎ها نسبت به مسائلی همچون تغییرات آب و هوایی، مشکلات حمل اسلحه در آمریکا و مسائل مربوط به خدمات سلامتی بررسی می‌شود.
نگاهی به نظرات مردم آمریکا در قبال نامزدی بلومبرگ و شک و تردید آن‎ها نسبت به عملکرد و واکاوی نقش میلیاردرها و افراد ثروتمند آمریکایی در سیاست و انتخابات آمریکا نیز از دیگر محورهای گفت‎وگو در این برنامه است. بخش دیگر برنامه این هفته «ما مردم» به گفت‎وگو درخصوص تداوم جنگ تجاری میان آمریکا و چین اختصاص می‎یابد. در این زمینه مسائلی همچون جدال تجاری آمریکا و چین و موفق نبودن این دو غول اقتصادی دنیا در دستیابی به یک توافق دو طرفه، تلاش‎های آمریکا و چین برای گسترش سیطره خود بر بازار و اقتصاد جهان و تاثیر این جنگ تجاری بر اقتصاد دو کشور چین و آمریکا به نقد و بررسی گذاشته می‎شود.
«ما مردم» شنبه 9 آذر، ساعت 20 به وقت تهران به مدت 25 دقیقه از شبکه پرس تی وی پخش می‌شود. تکرار این برنامه دوشنبه ساعت 23، 7 و 18 و سه‎شنبه ساعت 3 روی آنتن می‎رود.

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما